NAUKA ANGIELSKIEGO
PRZEZ SKYPE
Z OSOBISTYM LEKTOREM

Zajęcia dla Twojego dziecka
w domu, o wybranej porze

Wypróbuj za darmo   

 

Jeżeli czas Twojego dziecka jest wypełniony obowiązkami szkolnymi, a Ty nie masz czasu dowozić dziecka na zajęcia pozalekcyjne, to indywidualne lekcje angielskiego w EDOO są rozwiązaniem stworzonym dla Was!

Lekcje odbywają się online, poprzez Skype. Forma konwersacji prowadzonych przez lektorów anglojęzycznych sprawia, że wiedza zdobyta w szkole może być przećwiczona w praktyce.

Metoda nauki zakłada stopniowe wprowadzenie dziecka w środowisko anglojęzyczne, dzięki czemu nawet 9 latki, z absolutnie podstawową znajomością języka są w stanie uczestniczyć w zajęciach.

Tutaj uczymy dzieci swobodnie wypowiadać się po angielsku. Zrób pierwszy krok.

 

Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną

 

Poznaj naszych lektorów:

Doświadczona lektorka ze specjalizacją w nauczaniu dzieci i młodzieży. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii...
więcej »

Jako lektor języka angielskiego pracuje od 2010 roku. Od tego czasu przeprowadził blisko 8.000 lekcji...
więcej »

Justyna jest dziecięcym metodykiem w Edoo.pl. Układa programy nauczania, szkoli i wspiera naszych lektorów...
więcej »

 

Jak wygląda lekcja próbna?

Gdy otrzymamy od Ciebie zgłoszenie zadzwonimy do Ciebie, aby ustalić dogodną porę Bezpłatnej Lekcji Próbnej.
O ustalonej godzinie odbędzie się bezpłatna lekcja próbna z Osobistym Lektorem Twojego dziecka.
Czas trwania lekcji to 25 minut..
Na lekcji należy mieć komputer podłączony do internetu oraz zainstalowany program Skype.
Jeśli masz dodatkowe pytania możesz je zadać gdy zadzwonimy do Ciebie!

 

 


lektor angielskiego

Doświadczona lektorka ze specjalizacją w nauczaniu dzieci i młodzieży. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, potrafi zaszczepić entuzjazm swoim podopiecznym.

Ukończone studia pedagogiczne w zakresie nauczania oraz kursy nauczycielskie są solidnym wsparciem dla jej ogromnej wiedzy praktycznej.

W wolnym czasie kocha poznawać nowe języki, oglądać ciekawe filmy i grać w siatkówkę!


lektor angielskiego

Jako lektor języka angielskiego pracuje od 2010 roku. Od tego czasu przeprowadził blisko 8.000 lekcji z uczniami z różnych stron świata, ucząc zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby dorosłe.

Potwierdzeniem jego kwalifikacji jest certyfikat TESOL oraz liczne kursy nauczycielskie. Indywidualne podejście, cierpliwość oraz poczucie humoru to cechy, którymi zjednuje sobie sympatię swoich uczniów.

W wolnym czasie pasjonat Muay Thai, koszykówki i gier komputerowych.


lektor angielskiego

Justyna jest dziecięcym metodykiem i lektorem w Edoo.pl. Układa programy nauczania, szkoli i wspiera naszych lektorów. Angielskiego zaczęła uczyć w 2005 roku, z Edoo.pl związana jest od 2010 roku. Jako nauczyciel posiada bogate doświadczenie prowadząc zajęcia zarówno z dziećmi jak i dorosłymi.  

Potrafi dopasować metody nauczania do każdej grupy wiekowej. Angielski to nie tylko jej praca ale i pasja. W wolnym czasie uwielbia czytać, oglądać filmy, interesuje ją kreatywne pisanie.
więcej »


Poromocja do 30.11.2017

220 199 zł / mies.
2 lekcje x 25 min w tygodniu*

 

140 zł / mies.
1 lekcja x 25 min w tygodniu*

 

 

* gwarantowana minimalna ilość lekcji w miesiącu, bez względu na rozkład świąt to 8 lekcji dla pakietu 2 x 25 min / tyg oraz 4 lekcje dla pakietu 1 x 25 mim / tyg.

 

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI

W jakich godzinach moje dziecko może mieć zajęcia?

Poniedziałek – czwartek od 16.00 do 18:30. Dodatkowo mamy do dyspozycji pewną ilość godzin we wcześniejszych porach oraz w piątek. O szczegóły zapytaj nasze Biuro Obsługi Klienta.

 

Z kim mogę ustalać sprawy organizacyjne związane z ustalaniem grafika, płatnościami, itd.?

Do Twojej dyspozycji pozostają nasze sympatyczne dziewczyny z Biura Obsługi Klienta. Godziny pracy, kontakt telefoniczny, kontakt Skype oraz mailowy znajdziesz w dziale kontakt.

 

Czy mogę zmienić lektora w trakcie trwania kursu?

Tak.

 

Czy mogę przełożyć zajęcia?

Tak, możesz zmienić termin zajęć raz w miesiącu, jeżeli powiadomisz nas o tym nie później niż w dniu poprzedzającym zajęcia. Każdy lektor ma wyznaczone godziny przeznaczone na zajęcia do odrobienia, tak więc przy zmianie terminu zajęć należy dopasować się do tych godzin.

 

Czy mogę przerwać kurs w dowolnym momencie?

Jasne! U nas możesz zrezygnować z zajęć w trakcie trwania roku szkolnego. Wymagamy jedynie poinformowania nas nie później niż 7 dni przed końcem miesiąca.


 

 

 

 

 

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI

W jaki sposób odbywają się zajęcia?

O wyznaczonej godzinie dziecko powinno znajdować się przy włączonym komputerze. Do komunikacji głosowej i wideo używamy zazwyczaj programu Skype. Dodatkowo wszelkie materiały lekcyjne prezentowane są na naszej wirtualnej tablicy, która umożliwia lektorowi i uczniowi równoczesne przeglanie i rysowanie.

Dlaczego zajęcia są prowadzone w języku angielskim?

Każde dziecko w ramach szkoły uczęszcza na zajęcia dydaktyczne, których program przewiduje wprowadzenie gramatyki oraz słownictwa. Niestety duża liczba uczniów w grupie powoduje, że bardzo rzadko mają oni możliwość wypowiedzi. Skutkiem tego jest zazwyczaj strach dziecka przed używaniem języka angielskiego.

Podczas zajęć w Edoo dzieci przez cały czas trwania lekcji mówią wyłącznie w języku angielskim. Efektem tego jest nabycie umiejętności swobodnej konwersacji, "osłuchanie" się z językiem obcym oraz skuteczne utrwalenie zwrotów i wyrażeń.

 

Czy program zajęć pokrywa się z programem szkolnym?

Tak, program naszych zajęć dostosowany jest do podstawy programowej opracowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Oprócz pracy nad swobodą wypowiedzi, podczas lekcji w Edoo uczeń w praktyczny i kreatywny sposób utrwala materiał szkolny.

 

Czy moje dziecko poradzi sobie na zajęciach z lektorem anglojęzycznym?

Nasza metoda zakłada stopniowe wprowadzanie ucznia w świat języka angielskiego. Nasi lektorzy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie jako nauczyciele ESL - English as a Second Language (z ang.: angielski jako drugi język). Dlatego nawet dzieci w wieku 9 lat, nie uczęszczające wcześniej na "dodatkowy" angielski są w stanie rozpocząć kurs w Edoo.

 

Dlaczego zajęcia trwają 25 minut? Czy taki czas lekcji jest wystarczający?

Zajęcia są prowadzone bardzo dynamicznie. Ponieważ są to zajęcia indywidualne a w dodatku prowadzone w języku angielskim, dziecko przez cały czas zajęć musi być maksymalnie skupione. Zazwyczaj jest to dosyć intensywny wysiłek intelektualny i dla większości uczniów dłuższe zajęcia - np. 45 minut byłyby po prostu męczące.

Dodatkową zaletą 25-minutowych zajęć jest to, że bardzo łatwo wpasować je w istniejący rozkład dnia.

 

Czy zanim zapiszę się na kurs mogę wypróbować czy mojemu dziecku odpowiada taka forma nauki?

Oczywiście! Możemy zaproponować bezpłatne, niezobowiązujące zajęcia po których można podjąć decyzję. Zadzwoń do nas lub zgłoś się na stronie http://edoo.pl/wyprobuj-za-darmo wybierając kurs "Angielski - Junior".

 

Czy jako rodzic będę mieć kontrolę nad tym co moje dziecko przerabia na każdej lekcji?

Pewnie, że tak :) Udostępnimy Ci wykaz lekcji z tematami zajęć! Dodatkowo w trakcie kursu rodzice mogą zwracać się bezpośrednio do naszego dziecięcego metodyka (osoba polskojęzyczna).


 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt     UK: (+44) 203 026 9051     POL: (+48) 12 444 6929     SKYPE: edoo.pl

 

Od 2004 roku szkoła językowa edoo.pl prowadzi internetowe kursy językowe. Od tego czasu kilka tysięcy naszych uczniów miało okazję wziąć udział w organizowanych przez nas zajęciach, głównie w kursach angielskiego przez internet. Wykorzystując kształtowaną przez nas latami, metodę nauki online,  możemy dziś zaproponować każdemu posiadającemu dostęp do Internetu skuteczny i wygodny sposób zdobywania wiedzy. W edoo.pl wszystkie kursy online prowadzone są przez "żywych" lektorów, w "czasie rzeczywistym". Obecnie szkoła prowadzi kursy językowe w trzech językach: Angielski OnLine (angielski przez Skype), Niemiecki Online (niemiecki przez Skype) oraz Hiszpański OnLine (hiszpański przez Skype) oraz Francuski OnLine (francuski przez Skype). Zajęcia z  grupy angielski on-line prowadzone są w ramach kursów:  Standard English Course, Angielski Na Emigracji, Business English Course, Exam Preparation Courses, Customized Course. Kursy  z serii niemiecki on-line to: Deutsch als Fremdsprache oraz Niemiecki na emigracji. Kursy hiszpańskiego on-line: Curso Estándar de Español oraz Hiszpański Na Emigracji.