O EDOO

 

 

EDOO to szkoła językowa w której oferujemy indywidualne kursy językowe dla osób ceniących czas i wysoką jakość nauczania.

Działając od 2004 roku opracowaliśmy rozwiązania e-learningowe oraz standardy obsługi klienta, dzięki którym nauka języka obcego stała się bardziej wydajna i przyjemna.

 

 

Informacje o szkole:

   Kontakt

   FAQ

   Jak płacić

   Opinie Klientów

   Media o nas

   Praca w Edoo.pl

   Blog

 

Nota prawna:

Właścicielem serwisu jest EDOO sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Michałowskiego 11/8, 31-126 Kraków, NIP: 6762463799, REGON: 122824086, wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 457863. Kapitał zakładowy spółki wynosi 5.000,00 zł i został w całości wpłacony. 

Kontakt     UK: (+44) 203 026 9051     POL: (+48) 12 444 6929     SKYPE: edoo.pl

 

Od 2004 roku szkoła językowa edoo.pl prowadzi internetowe kursy językowe. Od tego czasu kilka tysięcy naszych uczniów miało okazję wziąć udział w organizowanych przez nas zajęciach, głównie w kursach angielskiego przez internet. Wykorzystując kształtowaną przez nas latami, metodę nauki online,  możemy dziś zaproponować każdemu posiadającemu dostęp do Internetu skuteczny i wygodny sposób zdobywania wiedzy. W edoo.pl wszystkie kursy online prowadzone są przez "żywych" lektorów, w "czasie rzeczywistym". Obecnie szkoła prowadzi kursy językowe w trzech językach: Angielski OnLine (angielski przez Skype), Niemiecki Online (niemiecki przez Skype) oraz Hiszpański OnLine (hiszpański przez Skype) oraz Francuski OnLine (francuski przez Skype). Zajęcia z  grupy angielski on-line prowadzone są w ramach kursów:  Standard English Course, Angielski Na Emigracji, Business English Course, Exam Preparation Courses, Customized Course. Kursy  z serii niemiecki on-line to: Deutsch als Fremdsprache oraz Niemiecki na emigracji. Kursy hiszpańskiego on-line: Curso Estándar de Español oraz Hiszpański Na Emigracji.