Zapisz się na bezpłatną lekcję!

Pytania i odpowiedzi

P: Jaki jest czas trwania kursu ?

O: Jeden poziom podzielony jest na 2 semestry. Czas przerobienia jednego poziomu to około 50-60 lekcji. Podstawową zasadą nauki w edoo.pl jest dopasowanie szybkości przerabianego materiału do możliwości uczącego się. Nasi lektorzy dbają o to by uczeń nauczył się języka a nie tylko przerobił materiał. Dlatego jeśli uczeń ma problem z danym zagadnieniem, nauczyciel poświęca na przerobienie zagadnienia tyle czasu ile na to potrzeba.

P: Czy w trakcie kursu mogę z niego zrezygnować ?

O: W pakietach Optymalnym i Elastycznym to Ty decydujesz jak długo będziesz się uczyć. Płacisz co miesiąc i możesz zrezygnować w każdeej chwili. Pamiętaj proszę, aby ewentualną decyzję o przerwaniu kursu podjąć przed końcem okresu rozliczeniowego, ponieważ raz umówione i opłacone lekcje przepadną jeśli nie zostaną wykorzystane.
Jeśli wybrałeś pakiet lub promocję w której zaproponowaliśmy Ci szczególnie atrakcyjną cenę w zamian za Twoje zobowiązanie do nauki przez dłuższy okres czasu musisz liczyć się z tym, że w nie będziesz mógł przerwać kursu wcześniej i odzyskać pieniędzy.

P: Dlaczego studenci uczestniczący w innych kursach, szczególnie grupowych, mają problemy z wysławianiem się lub komunikacją, tzn. rozumieją ale potrafią niewiele powiedzieć ?

O: Przyczyną jest najczęściej to, że na kursach tradycyjnych, niedostatecznie trenuje się w sposób praktyczny wprowadzone słownictwo i gramatykę. Wynika to głównie z liczebności grup (liczących nawet do 20-tu osób). Przy takiej ilości osób, lektor mając do dyspozycji jednorazowo 80 - 90 minut lekcji, statystycznie może przeznaczyć jednemu studentowi w najlepszym wypadku 3-4 minuty. To zdecydowanie za mało, żeby z każdym przećwiczyć nawet podstawowe konstrukcje w minimalnym zakresie. Efekt finalny jest taki, że większość studentów, całkiem nieźle rozumie język (tzw. znajomość bierna), ale niewiele jest w stanie powiedzieć.

P: Jakie są zalety nauki w edoo.pl w porównaniu do tradycyjnego kursu ?

O: Główne zalety nauki w edoo.pl to:

  • Indywidualne podejście do każdego ucznia
  • Wygoda i oszczędność czasu (uczymy się w domu)
  • Bogaty pakiet zajęć i usług edukacyjnych wliczonych w cenę kursu (dodatkowe konwersacje z native speakerem, Email Words, AutoTutor)
  • Przystępne ceny, znacznie niższe niż koszty zajęć indywidualnych w tradycyjnych szkołach językowych.
  • Biuro Obsługi Klienta będące do dyspozycji ucznia 14 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu.

P: Co jest potrzebne do lekcji?

O: Komputer podłączony do internetu z zainstalowanym komunikatorem Skype, słuchawki z mikrofonem, zestaw podręczników zalecony przez lektora.

P: Czy moje łącze internetowe nadaje się do nauki ?

O: Jeśli posiadasz szerokopasmowe łącze internetowe, które nie jest współdzielone z innymi komputerami to prawie na pewno takie łącze będzie nadawało się do uczestniczenia w zajęciach (chodzi głównie o dobrą jakość dźwięku). Jakość łącza można sprawdziź używając testu na stronie www.voipreview.org . Po wejściu na stronę kliknij przycisk "Click to start MySpeed" by uruchomić test. Po zakończeniu testu na dole ekranu pojawi się wynik ogólny MOS score. Jeśli wartość MOS score jest większa od 3,5, wówczas Twoje łącze internetowe nadaje się do nauki.

P: Jak można sprawdzić jakość dźwięku ?

O: Aby sprawdzić jakość dźwięku zadzwoń na "echo123" używając programu Skype (lub wybierz z listy kontaktów Skype "Rozmowę testową Skype". Ta bezpłatna usługa umożliwi Ci nagranie krótkiej wiadomości, którą następnie będziesz mógł odsłuchać.

Kontakt   |   Skype: edoo.pl   |   Polska (+48) 12 444 6929   |   UK (+44) 203 026 9051

Góra
 

Od 2004 roku szkoła językowa edoo.pl prowadzi internetowe kursy językowe. Od tego czasu kilka tysięcy naszych uczniów miało okazję wziąć udział w organizowanych przez nas zajęciach, głównie w kursach angielskiego przez internet. Wykorzystując kształtowaną przez nas latami, metodę nauki online,  możemy dziś zaproponować każdemu posiadającemu dostęp do Internetu skuteczny i wygodny sposób zdobywania wiedzy. W edoo.pl wszystkie kursy online prowadzone są przez "żywych" lektorów, w "czasie rzeczywistym". Obecnie szkoła prowadzi kursy językowe w trzech językach: Angielski OnLine (angielski przez Skype), Niemiecki Online (niemiecki przez Skype) oraz Hiszpański OnLine (hiszpański przez Skype). Zajęcia z  grupy angielski on-line prowadzone są w ramach kursów:  Standard English Course, Angielski Na Emigracji, Business English Course, Exam Preparation Courses, Customized Course. Kursy  z serii niemiecki on-line to: Deutsch als Fremdsprache oraz Niemiecki na emigracji. Kursy hiszpańskiego on-line: Curso Estándar de Español oraz Hiszpański Na Emigracji.

© COPYRIGHT 2013 EDOO sp. z o.o. Polityka prywatności na stronach edoo.pl