fbpx

Startuje kampania "Enjoy English, Enjoy Living"

alt

Sprawność językowa, zwłaszcza w środowisku obcym etnicznie, niebagatelnie wpływa na jakość naszego codziennego życia. Z tego właśnie powodu projekt rusza pod hasłem: "Język to podstawa. Zacznij od podstaw!"

Zwiększenie świadomości problemu niewystarczającej znajomości języka, ale przede wszystkim, zachęcenie do szlifowania angielskiego oraz dostarczenie różnorodnych narzędzi do nauki – to główne cele, jakie postawili przed sobą organizatorzy kampanii.

By posługiwać się językiem Szekspira, nie musisz koniecznie siedzieć w szkolnej ławie czy wkuwać po nocach słówka. "Nauka angielskiego wcale nie musi być nudna"- przekonuje Paweł Madej ze szkoły języków obcych Edoo.pl, która jest patronem merytorycznym i sponsorem projektu. "To właśnie chcemy między innymi przekazać poprzez naszą kampanię" - dodaje.

W ramach projektu zostaną udostępnione na łamach mediów polskich z terenu Wielkiej Brytanii liczne, nieszablonowe oraz skonsultowane z lektorami nauki języka angielskiego materiały do nauki, w tym video o walorach edukacyjnych oraz zorganizowane zostaną konkursy językowe.

Podczas kampanii będzie również możliwość uzyskania gratisowych telefonicznych konsultacji językowych oraz skorzystania z aplikacji EmailWords, która gwarantuje codzienne otrzymywanie e-maili z nowymi słówkami wraz z objaśnieniami.

Język to kultura, dlatego obok interesujących pozycji do nauki języka angielskiego oraz kursów językowych online zdecydowaliśmy się na podarowanie najbardziej aktywnym uczestnikom kampanii biletów do najwspanialszych brytyjskich muzeów, teatrów i galerii. "Chcielibyśmy, by eksploracje brytyjskiej kultury, eksploracje osób, które zechcą z nami szlifować swój angielski, z dnia na dzień okazywały się coraz bardziej interesujące" – dodaje Paweł Madej.

Organizatorzy kampanii szukają osoby mieszkającej w Wielkiej Brytanii, która z pomocą lektorów ze szkoły języków obcych Edoo.pl będzie indywidualnie oraz nieodpłatnie szkolić swój angielski przez okres 3 miesięcy oraz relacjonować swoje doświadczenia wynikające z poprawiającej się znajomości języka na łamach jednego z popularnych pism polonijnych. Zainteresowani wzięciem udziału w tym przedsięwzięciu powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się w serwisie internetowym kampanii. Projektowi patronują m.in.: Polish Express, Panorama, Londynek.net, Polacy.co.uk, Ang.pl, Praca I Życie za Granicą, Nowy Czas, Lejdiz, Link Polska Express, Orla Fm, Tvpl.tv oraz Myplymouth.eu.

Zapraszamy na stronę kampanii: www.edoo.pl/enjoy

alt


Kontakt       POL: (+48) 12 444 6929     SKYPE: edoo.pl