Enjoy English Enjoy LivingJęzyk to podstawa. Zacznij od podstaw!

'Life' znaczy po prostu 'życie'.
'Living' to sposób, w jaki żyjesz.

Różnica nieduża, a znaczenie zupełnie inne.
Nawet niewielka poprawa języka przyniesie
kolosalną zmianę w jakości Twojego życia.

Dlatego: Enjoy English, Enjoy Living!

Główny sponsor kampanii

 

Edoo.pl szkoła językowa on-line

 

 

Patroni medialni

 

Patroni Główni:

 

expressPolacyang.pl

 

Patroni Wspierający:

 

Pracanowy czasLejdizLinkgoniec.compolnews.co.ukmyplymouth

O kampanii

Kampania edukacyjna Enjoy English, Enjoy Living stawia sobie za cel zachęcić Ciebie – Polaka mieszkającego w Wielkiej Brytanii, do szlifowania języka angielskiego. To pierwszy w historii projekt tego typu.

Chcemy zwrócić Twoją uwagę na to, jak kompetencja językowa wpływa na jakość Twojego życia, dlatego kampanię rozpoczynamy pod hasłem: Język to podstawa. Zacznij od podstaw.

Będziemy Ci udowadniać, że nauka języka angielskiego może być pasjonującym procesem. Aby poprawić swój angielski, nie musisz siedzieć w szkolnej ławie czy wkuwać po nocach słówka!

Język to kultura, dlatego żywimy nadzieję, że dzięki tej kampanii zachłyśniesz się nie tylko językiem Szekspira, ale i brytyjską kulturą. Chcielibyśmy, by dzięki nam Twoje jej eksploracje z dnia na dzień okazywały się coraz bardziej pasjonujące.

Patronem merytorycznym oraz sponsorem kampanii jest szkoła języków obcych online Edoo.pl. Więcej informacji na temat organizatora znajdziesz w serwisie www.edoo.pl.

Kampania będzie trwać 6 miesięcy. Pierwsza jej część rozpocznie się w kwietniu i potrwa do czerwca br., drugą zainaugurujemy we wrześniu, a zakończymy w listopadzie br.

Będziemy zwiększać świadomość problemu, jakim jest niewystarczająca kompetencja językowa, ale przede wszystkim - zachęcać Cię do nauki angielskiego. Udostępnimy Ci narzędzia, które pozwolą Ci szlifować język.

Kampania będzie realizować swoje cele poprzez:

  • liczne publikacje medialne na temat skutecznej nauki języka angielskiego oraz nieszablonowe, skonsultowane z lektorami języka angielskiego materiały pozwalające na udoskonalanie umiejętności językowych;
  • gratisowe telefoniczne konsultacje językowe;
  • darmowe warsztaty online;
  • konkursy organizowane w mediach z książkami na temat nauki języka, gadżetami oraz biletami wstępu do najbardziej fascynujących brytyjskich muzeów, teatrów oraz galerii jako nagrodami;
  • liczne banery zachęcające do szlifowania języka umieszczone w serwisach internetowych odwiedzanych przez brytyjską Polonię;
  • darmową usługę EmailWords, która umożliwi Ci regularnie otrzymywanie e-maili z nowymi słówkami wraz z objaśnieniami.

Chcesz wiedzieć, dlaczego poznanie języka kraju, w którym mieszkasz, jest takie ważne? Kliknij tutaj>>>


 

 

Podaj nam swój e-mail i otrzymuj codziennie nowe słówka z wyjaśnieniami!

 

Zapisz się

 

 

 
Powered by Quick.Cms