Enjoy English Enjoy LivingJęzyk to podstawa. Zacznij od podstaw!

'Life' znaczy po prostu 'życie'.
'Living' to sposób, w jaki żyjesz.

Różnica nieduża, a znaczenie zupełnie inne.
Nawet niewielka poprawa języka przyniesie
kolosalną zmianę w jakości Twojego życia.

Dlatego: Enjoy English, Enjoy Living!

Główny sponsor kampanii

 

Edoo.pl szkoła językowa on-line

 

 

Patroni medialni

 

Patroni Główni:

 

expressPolacyang.pl

 

Patroni Wspierający:

 

Pracanowy czasLejdizLinkgoniec.compolnews.co.ukmyplymouth

Rusza II edycja kampanii edukacyjnej Enjoy English, Enjoy Living

Wraz z początkiem września rusza druga już edycja kampanii edukacyjnej Enjoy English, Enjoy Living, której celem jest popularyzacja nauki języka angielskiego oraz brytyjskiej kultury wśród Polonii w Zjednoczonym Królestwie. Pierwsza część projektu zrealizowana na początku 2011 roku, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. Druga jego edycja, która potrwa do końca listopada, została wzbogacona o nowe, jeszcze bardziej interesujące elementy, które mają za zadanie przekonać Polonię do doskonalenia języka angielskiego.

Kampania została bardzo dobrze przyjęta przez brytyjską Polonię, o czym świadczą pozytywne komentarze na forach internetowych oraz listy przesyłane do organizatorów projektu. Pozyskała również wielu znaczących patronów medialnych w Wielkiej Brytanii oraz Polsce. Głównymi patronami projektu są: Polish Express, Panorama, Polacy.co.uk, Ang.pl, natomiast wspierającymi: Praca i Życie za Granicą, Nowy Czas, Link Polska Express, Polnews.co.uk, LejdizMagazine.co.uk, Goniec.com oraz Myplymouth.eu.

Organizatorzy projektu i tym razem dostarczą zróżnicowanych narzędzi do nauki angielskiego, które pokażą, że nauka może być nie tylko przyjemna, ale wręcz pasjonująca. W mediach polonijnych ukażą się liczne artykuły popularyzujące naukę języka angielskiego i jednocześnie brytyjską kulturę. Udostępnione zostaną również gratisowe konsultacje językowe oraz możliwość nauki słówek za pomocą regularnych wiadomości otrzymywanych na konto pocztowe, EmailWords - usługi udostępnionej za darmo tylko na czas trwania projektu w serwisie kampanii www.edoo.pl/enjoy

Nowym elementem drugiej edycji Enjoy English, Enjoy Living będzie ambasadorka kampanii, którą została Polka mieszkająca na stałe w Wielkiej Brytanii. W ramach projektu z pomocą lektorów ze szkoły języków obcych Edoo.pl, będzie ona nieodpłatnie doskonalić swój angielski. Relacje ambasadorki przedstawiające zmiany, jakie zachodzą w jej życiu na skutek poprawiającej się kompetencji językowej, będą prezentowane na łamach jednego z popularnych tytułów polonijnych.

Informacje na temat możliwości skorzystania z kampanii można znaleźć w serwisie internetowym: www.edoo.pl/enjoy oraz na fan page’u kampanii na Facebooku.

 

 

Podaj nam swój e-mail i otrzymuj codziennie nowe słówka z wyjaśnieniami!

 

Zapisz się

 

 

 
Powered by Quick.Cms