Kursy dla dzieci – Gold Experience

Na kursie Gold Experience
dzieci się rozgadują – po angielsku!

W Edoo przełamujemy typowe dla dzieci bariery: nieśmiałość, trudności z mówieniem, niechęć do nauki. Polsko lub anglojęzyczni lektorzy prowadzą zajęcia w oparciu o program Gold Experience wydawnictwa Pearson: angażujące, przemyślane, a przede wszystkim efektywne.

To lekcje, których dzieci wyczekują – zobacz dlaczego!

11lat min - Kursy dla dzieci - Gold Experience

Gold Experience

(11+ lat)

Gold Experience to 8-etapowy kurs angielskiego, który krok po kroku przeprowadza nastolatków od poziomu A1 do C1. Materiał nie tylko kompleksowo przygotowuje do egzaminów, ale także uczy korzystania z języka na co dzień – poza szkołą. 

Uczniowie realizują program na zajęciach z osobistym lektorem, dzięki czemu mogą przerabiać materiał w swoim tempie i szybciej zrealizować cele. 

Kurs łączy wszystkie rodzaje umiejętności językowych w jeden kompleksowy program nauki. Uczniowie korzystają zarówno z podręczników, jak i digitalowych materiałów, dzięki czemu wzrasta ich zaangażowanie i efektywność przyswajania wiedzy.

Zobacz, co znajduje się w kursie:

gold experience - Kursy dla dzieci - Gold Experience

Podręcznik Gold Experience

Do każdego poziomu uczeń otrzymuje 10-rozdziałowy podręcznik, który w uporządkowany, ale jednocześnie angażujący sposób pozwala przyswoić wiedzę. 9 rozdziałów to nowe tematy, natomiast ostatni ma formę zadań egzaminacyjnych.

Platforma z ćwiczeniami

Uczeń dostaje dostęp do zadań w wersji online, dzięki czemu może wykonywać ćwiczenia kiedy chce i gdzie chce. Otrzymuje też stały dostęp do nagrań audio i wideo z wypowiedziami brytyjskich nastolatków, więc z zaangażowaniem uczy się od swoich rówieśników.

laptop1 - Kursy dla dzieci - Gold Experience
smartfon2 - Kursy dla dzieci - Gold Experience

Aplikacja do nauki słówek

Koniec ze żmudnym wkuwaniem! Dzięki interaktywnej aplikacji nudne zapamiętywanie kolejnych zwrotów zamienia się w przyjemną i znacznie efektywniejszą naukę. Nasi uczniowie z łatwością przyswajają nowe słownictwo z lekcji.

Dodatkowe materiały digitalowe

W interaktywnym ebooku znajdują się ćwiczenia oceniane natychmiast po wypełnieniu wraz z informacją zwrotną (np. na temat popełnionych błędów). W efekcie uczniowie mogą efektywnie i systematycznie utrwalać materiał z lekcji w domu.

smartfon3 - Kursy dla dzieci - Gold Experience

Co nastolatkowie sądzą o nauce z Gold Experience?

Z naszymi kursami aż chce się uczyć!

Już teraz zarezerwuj darmową lekcję próbną.