Kursy dla dzieci – Poptropica

Na kursie Poptropica
dzieci się rozgadują – po angielsku!

W Edoo przełamujemy typowe dla dzieci bariery: nieśmiałość, trudności z mówieniem, niechęć do nauki. Polsko lub anglojęzyczni lektorzy prowadzą zajęcia w oparciu o program Poptropica wydawnictwa Pearson: angażujące, przemyślane, a przede wszystkim efektywne.

To lekcje, których dzieci wyczekują – zobacz dlaczego!

7 10lat min - Kursy dla dzieci - Poptropica

Poptropica

(7-10 lat)

Poptropica to 6-poziomowa seria do nauki języka angielskiego na poziomie podstawowym – przygotowana dla dzieci i z myślą o dzieciach. I widać to na każdej stronie! 

Kolorowe materiały do nauki, interaktywne ćwiczenia, wesołe piosenki i gry w 100% angażują dzieci podczas zajęć. Tutaj nie ma miejsca na nudę! 

Program Poptropica został opracowany przez zespół metodyków wydawnictwa Pearson. Na kursie dziecko równomiernie rozwija wszystkie umiejętności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie. Interaktywne materiały są doskonałym uzupełnieniem wiedzy z podręcznika i sprawiają, że maluchy uczą się z przyjemnością – nasi uczniowie wprost nie mogą doczekać się kolejnych zajęć!

Zobacz, co znajduje się w kursie:

poptropica - Kursy dla dzieci - Poptropica

Kolorowy podręcznik

Kurs to 6 kolorowych podręczników do pracy z lektorem. Książki mają swoich bohaterów, dzięki którym dzieci jeszcze bardziej angażują się w opowiadane im poprzez ćwiczenia i obrazki historie. Cała seria to nauka przez zabawę, dzięki której dzieci krok po kroku poznają język angielski.

Interaktywna platforma

Na platformie dzieci mają interaktywne ćwiczenia, które pomogą im utrwalić materiał z zajęć, a także barwne materiały do słuchania, czytania i oglądania. Filmiki edukacyjne prostym językiem opowiadają maluchom o ciekawostkach na temat zwierząt czy życiu dzieci w innych kulturach. 

laptop2 - Kursy dla dzieci - Poptropica
smartfon4 - Kursy dla dzieci - Poptropica

Aplikacja do nauki słówek

Dzieci mogą wygodnie powtarzać słówka poznane na lekcji dzięki aplikacji na telefon. Interaktywna forma nauki sprawia, że przyswajają nowe zwroty znacznie szybciej.

Gra językowa na telefon lub tablet

Bezpłatna gra, w której bohaterami są postaci z podręcznika! To świetna i angażująca forma nauki przez zabawę, dostępna zawsze pod ręką. Dzieci ją uwielbiają – trudno odciągnąć je od nauki!

smartfon1 - Kursy dla dzieci - Poptropica

Co dzieci i ich rodzice mówią
o nauce z kursem Poptropica?

Z naszymi kursami aż chce się uczyć!

Już teraz zarezerwuj darmową lekcję próbną.