fbpx

lektor angielskiego

Edukacja

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
- stopień naukowy doktora w dyscyplinie biotechnologia

O sobie

Rocznik 1987, Gniewkowianin z pochodzenia, obecnie mieszkam w Bydgoszczy.

Ukończyłem biotechnologię na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy (2011). Stopień naukowy doktora w tej samej dyscyplinie uzyskałem z wyróżnieniem w 2015 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Doświadczenie w pracy naukowej oraz dydaktycznej zdobyłem podczas licznych szkoleń i staży w wiodących polskich oraz zagranicznych ośrodkach (m.in. Pracownia Biotechnologii Roślin PAN w Warszawie, Faculty of Tropical Agriscience, Czech Univeristy of Life Sciences in Prague). Jestem laureatem nagród i odznaczeń za osiągnięcia naukowe (m.in. Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Nagroda Prezydenta Miasta Bydgoszczy), jak również autorem grantów dla młodych naukowców. Aktywnie uczestniczę w krajowych oraz zagranicznych konferencjach specjalistycznych, także jako członek komitetów naukowych.

Prywatnie jestem miłośnikiem podróży, zwierząt oraz muzyki filmowej.

Języka angielskiego uczę się nieprzerwanie od szóstego roku życia. Posługuję się nim w codziennej pracy na uczelni, publikując artykuły naukowe w tym języku oraz prowadząc zajęcia z zagranicznymi studentami. Od najmłodszych lat uwielbiałem uczyć się i poszerzać swoją wiedzę. Już w szkole podstawowej stało się dla mnie jasne, że chcę zostać nauczycielem. Z początku koncentrowałem swoją uwagę na języku angielskim. Z czasem odkryłem kolejną pasję – biologię, której do dzisiaj jestem wierny. W edoo.pl uczę języka angielskiego, ponieważ przekazywanie wiedzy i obserwowanie rozwoju moich podopiecznych sprawia mi ogromną frajdę. Praca, którą wykonuję pozwala mi poznawać nowych ludzi i razem z Wami rozwijać się. Mam wielkie szczęście robić to co lubię i chętnie się tym szczęściem podzielę…

Kontakt       POL: (+48) 12 444 6929     SKYPE: edoo.pl