fbpx

lektor angielskiego

Edukacja

Uniwersytet Gdański
- magister filologii skandynawskiej

O sobie

Jestem absolwentką Skandynawistyki (linia szwedzka) na Wydziale Filologiczno -Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłam również m.in. studia podyplomowe
w zakresie mentoringu metodycznego nauczania języka angielskiego w Kolegium
Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych przy Uniwersytecie Gdańskim w Gdańsku.
Podczas rocznego pobytu w Wielkiej Brytanii uczęszczałam do King’ s College w Londynie,
a następnie uzyskała dyplom Cambridge Proficiency in English (CPE). 
 
Znajomość języka szwedzkiego i angielskiego zawdzięczam również częstym pobytom za granicą, np.odczas stypendium na szwedzkim uniwersytecie ludowym w Viskadalens Folkhögskola k/Borås, na kursach językowych, czy też pracując w charakterze tłumacza podczas negocjacji handlowych czy międzynarodowych imprez targowych w Sztokholmie i Jönköping.

Języki obce doskonaliłam również w kraju współpracując z instytucjami i firmami
szwedzkimi oraz brytyjskimi (tłumaczenia z zakresu ekonomii, rynku pracy
czy funduszy strukturalnych).

Nauczaniem j. szwedzkiego oraz angielskiego zajmuję się od roku 2009. Zanim rozpoczęłam współpracę z EMPIK School Online byłam lektorem w prywatnych szkołach j. obcych w Gdańsku  i Gdyni (Distinction Language Centre, JORD – Szkoła Języków Skandynawskich, the BEST, Centrum Języków Obcych ASTAR).

Doskonale wiem, jak wielką radość i  komfort daje dobra znajomość języków obcych. Dlatego przekazywanie wiedzy o języku i kulturze danego kraju oraz pomoc w zgłębianiu tajników gramatyki i retoryki daje mi wiele zadowolenia i ogromną satysfakcję.

Wyznaje zasadę, że wiecznie młody jest ten, kto wciąż jest ciekawy świata. A nauka języków obcych niewątpliwie do tego inspiruje……

Oprócz zainteresowania językami uwielbiam muzykę i gram na fortepianie. Pasjonują mnie również podróże i sport.

Kontakt       POL: (+48) 12 312 5326     SKYPE: edoo.pl