Kurs FCE

akapit anglia - Kurs FCE

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU FCE w Edoo

Kurs FCE – Indywidualny kurs online przygotowujący do egzaminu FCE prowadzony jest przez wybranych, doświadczonych lektorów. Przed rozpoczęciem kursu rozwiązujesz test poziomujący. Dzięki temu wiemy, które zagadnienia wymagają poprawy i to głównie nad nimi będziesz pracować z lektorem.

Przemyślany program kursu zakłada cykliczne testy kontrolne, pozwalające monitorować swoje postępy oraz poznawać specyfikę testów FCE.

Na zajęciach w Edoo duży nacisk kładziemy na konwersacje, dlatego nasi uczniowie nie mają problemów z praktycznym użyciem języka. 

Wszystko to pomaga skutecznie przygotować się do egzaminu FCE.

EGZAMIN FCE (First Certificate in English)

Certyfikat FCE zaświadcza, że jego posiadacz zna język angielski wystarczająco dobrze, by pracować lub uczyć się w środowisku anglojęzycznym. Odpowiada on poziomowi zaawansowania językowego Upper intermediate (Średnio zaawansowany) / B2.

GDZIE PRZYGOTOWAĆ SIĘ do egzaminu FCE?

Porównaj przygotowanie do egzaminu FCE w Edoo i w tradycyjnej szkole językowej:

  Stacjonarne kursy grupowe Kurs online w Edoo
Liczba uczniów na prowadzącego 1 lektor = 4 do 12 uczniów 1 lektor = 1 uczeń
Indywidualne podejście Brak. Uczysz się tego, co grupa 100% indywidualnego podejścia. Lektor skupia się na poprawie Twoich braków
Liczba godzin Ustalona z góry Tyle, ile potrzeba
Możliwość odwołania zajęć Brak Tak, raz w miesiącu
Dodatkowy czas potrzebny na realizację kursu 90 minut zajęć
+ 60 do 90 min. na dojazd
Nauka online: 45 lub 60 minut zajęć
+ 0 min. na dojazd!
Konwersacja z lektorem Zależy od liczebności grupy Intensywna konwersacja
w języku angielskim

Wypróbuj za darmo     Zobacz jak to działa


Zobacz też pozostałe kursy przygotowujące do egzaminów:

Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację jest w dzisiejszych czasach bardzo cenna. Uzyskany certyfikat potwierdza umiejętność posługiwania się językiem angielskim niezbędnym w pracy i nauce. W tym kontekście bardzo często pada określenie takie jak egzamin FCE – to jeden z najpopularniejszych egzaminów Cambridge znany również jako B2 First. Istnieje sporo powodów, dla których warto zdać egzamin B2 First. Wymaga to jednak solidnych przygotowań. Zdecydowanie opłaca się zapisać na kurs angielskiego FCE, podczas którego kursant ma do czynienia z praktycznym językiem angielskim.

Egzamin Cambridge FCE – co to takiego?

Egzamin FCE jest egzaminem określającym, czy przystępująca do niego osoba opanowała język angielski na poziomie B2 – czyli ponad średniozaawansowanym. FCE Cambridge English składa się z czterech części: Reading and Use of English, Writing, Listening i Speaking. Każdy, kto chce uzyskać pozytywny wynik z egzaminu FCE, musi wykazać bardzo dobrą znajomością słownictwa i gramatyki oraz wszechstronnymi umiejętnościami językowymi takimi jak m.in. rozumienie ze słuchu, prowadzenie rozmowy w języku angielskim etc. W ramach przygotowania do egzaminu warto zdecydować się na kurs językowy, który pomoże utrwalić i usystematyzować wiedzę oraz nabrać pewności w posługiwaniu się angielskim. Kurs przygotowujący do egzaminu FCE pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty. Kursy organizowane przez Edoo odbywają się online, co dla ich uczestników jest ogromnym udogodnieniem. 

Dlaczego warto zdecydować się na kurs FCE online?

Kurs języka angielskiego B2 First online w Edoo skierowany jest do osób pragnących uczyć się efektywnie i z szybkimi rezultatami. Prowadzony jest on w formule 1 na 1. Uczestnik przez cały czas trwania kursu pracuje tylko z jednym, tym samym lektorem, co jest gwarancją w stu procentach indywidualnego podejścia do kursanta. Lektor jest w stanie dobrze poznać uczestnika kursu, a przez to prędko wyłapać popełniane przez niego błędy. Pomaga to w skupieniu się na najbardziej problematycznych obszarach. Kurs skupia się na praktycznym używaniu języka, a zadaniem lektora jest zachęcić uczestnika kursu do mówienia, z czym osoby dorosłe nierzadko mają kłopot. Spory nacisk kładzie się też na część gramatyczną – kurs przygotowujący do egzaminu Cambridge ma, podobnie jak egzamin FCE, wszechstronny charakter. Dużym plusem jest to, że kurs odbywa się online, w związku z czym nie trzeba tracić czasu na dojazdy. Liczba godzin jest dopasowana do konkretnego uczestnika kursu – jego potrzeb i możliwości. Ma on dostęp do narzędzi, których celem jest zachęcać użytkownika do systematycznej pracy – mowa tu m.in. o specjalnej platformie edukacyjnej. Podczas kursu online uczestniczące w nich osoby rozwiązują testy kontrolne oraz próbne testy egzaminacyjne. Szkoła Językowa Edoo proponuje ponadto darmową lekcję próbną. Uczestnicy kursu mają okazję otrzymać solidną porcję wiedzy oraz zachętę do podejścia do innych testów egzaminacyjnych, np. CAE czy IELTS.

Przeczytaj również: