Kurs IELTS

akapit anglia - Kurs IELTS

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU IELTS w Edoo

Kurs IELTS – Indywidualny kurs online przygotowujący do IELTS prowadzony jest przez wybranych, doświadczonych lektorów. Przed rozpoczęciem kursu rozwiązujesz test poziomujący. Dzięki temu wiemy które zagadnienia wymagają poprawy i to głównie nad nimi będziesz pracować z lektorem.

Przemyślany program kursu IELTS zakłada cykliczne testy kontrolne, pozwalające monitorować swoje postępy oraz poznawać specyfikę testów IELTS.

Na zajęciach w Edoo duży nacisk kładziemy na konwersacje, dlatego nasi uczniowie nie mają problemów z praktycznym użyciem języka. 

Wszystko to pomaga skutecznie przygotować się do egzaminu IELTS.

Egzamin IELTS (International English Language Testing System)

IELTS to popularny test języka angielskiego uznawany przez ponad 10 tysięcy instytucji na całym świecie, w tym agencje rządowe i edukacyjne oraz organizacje zawodowe. Trwający mniej niż 4 godziny test ocenia Twoje kompetencje językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, pisanie i mówienie.

GDZIE PRZYGOTOWAĆ SIĘ do egzaminu IELTS ?

Porównaj przygotowanie do egzaminu IELTS w Edoo i w tradycyjnej szkole językowej:

  Stacjonarne kursy grupowe Kurs online w Edoo
Liczba uczniów na prowadzącego 1 lektor = 4 do 12 uczniów 1 lektor = 1 uczeń
Indywidualne podejście Brak. Uczysz się tego, co grupa 100% indywidualnego podejścia. Lektor skupia się na poprawie Twoich braków
Liczba godzin Ustalona z góry Tyle, ile potrzeba
Możliwość odwołania zajęć Brak Tak, raz w miesiącu
Dodatkowy czas potrzebny na realizację kursu 90 minut zajęć
+ 60 do 90 min. na dojazd
Nauka online: 45 lub 60 minut zajęć
+ 0 min. na dojazd!
Konwersacja z lektorem Zależy od liczebności grupy Intensywna konwersacja
w języku angielskim

Wypróbuj za darmo     Zobacz jak to działa


Zobacz też pozostałe kursy przygotowujące do egzaminów:

Kurs IELTS online – Skutecznie przygotuj się do egzaminu! Edoo.pl

Bez znajomości języka obcego, głównie języka angielskiego, trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie na współczesnym rynku pracy. Umiejętności językowe przydają się w wielu sytuacjach niezwiązanych z pracą, np. podczas podróży. Pozwalają też edukować się w krajach anglojęzycznych. Powinny być potwierdzone wynikiem stosownego egzaminu, np. egzaminu IELTS. Na czym polega ten egzamin i jak się do niego przygotowywać? Czy warto zapisać się na kurs przygotowawczy? Jakie zalety ma taki kurs?

Na czym polega egzamin IELTS?

Egzamin IELTS (International English Language Testing System) to popularny egzamin językowy.  Stworzyły go: British Council, University of Cambridge ESOL Examinations i IDP Australia. Celem tego egzaminu jest określenie poziomu znajomości języka angielskiego osób przyjmowanych do pracy albo na studia. Egzamin pozwala też ocenić postępy w nauce języka angielskiego. Egzamin IELTS jest dostępny w dwóch wersjach: General Training i Academic. Moduł IELTS Academic jest adresowany do osób zamierzających studiować w języku angielskim, a IELTS General Training jest modułem skierowanym do osób planujących odbywać staże i zdobywać doświadczenie zawodowe w krajach z angielskim jako językiem komunikacji. Poza tym moduł General Training jest opcją dla osób emigrujących do Kanady, Nowej Zelandii i Australii. Egzaminacyjny test IELTS składa się z czterech części. Kandydaci muszą poradzić sobie z zadaniami pisemnymi i ustnymi. Niezbędna jest tu świetna znajomość gramatyki i słownictwa, w czym pomoże kurs, np. kurs w Edoo. Oferta w zakresie kursów jest na tyle bogata, że każdy znajdzie odpowiedni kurs dla siebie. 

Przygotowanie do IELTS a kurs online

Do egzaminu IELTS można przygotowywać się na wiele sposobów. Warto zdecydować się na specjalny kurs językowy tworzony z myślą o osobach zamierzających przystąpić do egzaminu International English Language Testing System. Kurs języka angielskiego w Edoo pomaga przygotować się do egzaminu IELTS. Nauczanie w ramach kursu odbywa się w formule 1 na 1 – na jednego uczestnika kursu przypada jeden lektor. Indywidualna forma kursu pozwala skupić się na wypowiedziach ustnych i słownictwie, a więc na praktycznej znajomości angielskiego. Podczas kursu lektor kładzie też duży nacisk na gramatyczną stronę języka. Każdy, kto chce zacząć kurs przygotowujący do egzaminu IELTS online, rozwiązuje przed przystąpieniem do kursu specjalny test poziomujący. Program kursu IELTS jest skonstruowany tak, aby kursanci systematycznie rozwiązywali testy kontrolne. Dzięki temu lektorzy są w stanie na bieżąco monitorować postępy w nauce uczestników kursu oraz poznać ich najmocniejsze i najsłabsze strony. Najbardziej problematycznym zagadnieniom poświęca się w czasie kursu najwięcej czasu. Kurs przewiduje egzamin próbny, dzięki czemu uczestnik kursu ma możliwość zapoznać się z technikami egzaminacyjnymi. Mając przerobiony kurs w Edoo i zdany egzamin IELTS, łatwiej jest uzyskać upragniony certyfikat, np. FCE – pomoże w tym kurs FCE.

Przeczytaj również: