Kurs francuskiego online

dla dorosłych, którym brakuje czasu

 • zawsze online
 • z elastycznym grafikiem
 • z osobistym lektorem
 • 100.000+
  lekcji rocznie
 • fb min - Kurs francuskiego online
 • google min - Kurs francuskiego online
 • iso min - Kurs francuskiego online
 • polska firma min - Kurs francuskiego online

tes resources ofsted 1 - Kurs francuskiego online

Edoo to Twój wybór, jeśli oczekujesz:

 • Osobistego lektora prowadzącego
  …który zapewni ciągłość nauki i dobrze zna Twoje potrzeby.
 • Braku uciążliwych zobowiązań
  Możesz wybrać pakiet miesięczny lub przyjazną umowę na dłuższy okres.
 • Terminów zajęć dopasowanych do Ciebie
  – regularnego lub elastycznego grafiku lekcji w godzinach od 7:00 do 22:00.
 • Sprawdzonej jakości
  w szkole, która specjalizuje się w nauczaniu online od 2007 roku – i której zaufało ponad 30 000 uczniów.

Poznaj dostępne kursy francuskiego online

Zbliżają się romantyczne wakacje w Paryżu, wyjazd zarobkowy, a może masz inny powód, by uczyć się tego języka?
Każdy jest dobry!

Na kursach francuskiego online w Edoo możesz uczyć się języka w szerokim zakresie:
od ogólnej znajomości zaczynając, a na biznesowych specjalizacjach nie kończąc.

ang ogolny - Kurs francuskiego online

Francuski ogólny

Na tym kursie nauczysz się wszystkiego, czego potrzebujesz do swobodnej komunikacji po francusku: zarówno w mowie, jak i piśmie.

Zajęcia prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania, dlatego zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani znajdą u nas kurs dla siebie.

 • Efekt: równomierny rozwój wszystkich umiejętności: mowa, rozumienie ze słuchu, pisanie, poprawność.
 • Dla kogo: dla dorosłych
 • Poziomy: od A1 (początkujący) do C2 (biegły)

wypróbuj za darmo

Francuski w biznesie

Z nami nauczysz się rozmawiać o biznesie po francusku! W biurze ze współpracownikami i na spotkaniach z klientami. 

Prowadzimy kursy francuskiego online w ogólnym zakresie biznesowym lub nakierowane na konkretne specjalizacje, takie jak IT, transport czy logistyka – Ty wybierasz!

 • Efekt: równomierny rozwój wszystkich umiejętności: mowa, rozumienie ze słuchu, pisanie, poprawność.
 • Dla kogo: dla dorosłych
 • Poziomy: od A1 do C2

wypróbuj za darmo

ang business english - Kurs francuskiego online
 • Francuski dla seniorów
  Francuski dla seniorów to zajęcia skierowane do osób 55+, które chciałyby rozwinąć znajomość francuskiego na kursie online. Uczymy sprawdzonymi metodami – od podstaw aż po poziomy zaawansowane.
  wypróbuj za darmo
 • Francuski dla młodzieży
  Kursy francuskiego online prowadzone w podziale na grupy wiekowe i poziom znajomości języka. Uczymy dzieci już od 5 roku życia, dostosowując długość lekcji i formę nauki do ich możliwości.
  wypróbuj za darmo
 • Francuski na emigracji
  Chcesz dobrze przygotować się do startu w nowym kraju? Na kursach online “Francuski na emigracji” skutecznie Ci w tym pomożemy! Uczymy francuskiego praktycznie – tak, byś od razu mógł go wykorzystać w codziennym życiu.
  wypróbuj za darmo
tlo darmowa lekcja min - Kurs francuskiego online

Umów się na bezpłatną lekcję próbną

Zrób pierwszy krok: umów się na bezpłatną lekcję próbną i przekonaj się, 
jak efektywne mogą być kursy francuskiego online!

Jak wygląda nauka w szkole językowej Edoo?

Lekcje odbywają się online, poprzez Skype. Brak konieczności dojazdu, komfortowa atmosfera na zajęciach, a przede wszystkim widoczne efekty nauki, to powód dla którego nasi uczniowie zostają z nami na dłużej i polecają nas swoim znajomym.

„Znajomość” języka to nie wszystko. Istotne abyś umiał posługiwać się niemieckim podczas rozmowy, a na to kładziemy główny nacisk w Edoo.pl.

Wybierz pakiet lekcyjny i ustal porę zajęć

Masz zabiegane poranki, ale luźniejsze wieczory? A może na odwrót? Lekcje w Edoo i tak wpasują się w Twój grafik. U nas z łatwością ustalisz elastyczny, dogodny dla siebie termin zajęć, nasi lektorzy prowadzą je od 7:00 do 22:00.

Usiądź wygodnie przed komputerem i rozpocznij zajęcia

Zajęcia odbywają się o ustalonej godzinie przez komunikator, a Ty masz lektora tylko dla siebie. Dzięki lekcjom 1 na 1 nauczyciel w pełni personalizuje program pod kątem Twoich celów i potrzeb. Uczysz się we własnym tempie i w swobodnej atmosferze.

Korzystaj z dodatkowych materiałów po lekcji

Czeka na Ciebie aplikacja Fiszkoteka z kilkudziesięcioma kursami do nauki słówek i wiele innych korzyści. W Edoo lubimy dawać naszym uczniom więcej.

Co zawiera kurs?

Z Edoo możesz rozwijać swoje umiejętności językowe na wiele sposobów i cieszyć się dodatkowymi korzyściami. Zobacz, co obejmuje Twój kurs.

 • Pakiet zajęć online z osobistym lektorem
  Ustal częstotliwość i godzinę spotkań, a także rodzaj lektora: hiszpańskojęzyczny czy polskojęzyczny i ucz się na własnych zasadach!
 • Indywidualny plan nauki
  Lekcje są w pełni dostosowywane do Ciebie, a lektor co miesiąc aktualizuje plan nauki w zależności od postępów i potrzeb.
 • Fiszkoteka
  Inteligenta aplikacja do skutecznej nauki słówek. W Edoo otrzymasz bezpłatny dostęp do kilkudziesięciu kursów o wartości 49 zł każdy!
  Dowiedz się więcej
 • Materiały z serwisów językowych
  Otrzymasz materiały z dedykowanych serwisów językowych, dobrane pod Twój poziom i zainteresowania, aby nauka była jak najskuteczniejsza.
 • Rezygnujesz, kiedy chcesz
  Przywiązujemy jakością, nie umowami. Dlatego możesz zrezygnować z nauki podczas trwania kursu.
 • Opcja odwołania lekcji
  Coś Ci wypadło? Jasna sprawa! Raz w miesiącu możesz zmienić termin lekcji bez straty zajęć.
 • Indywidualny nadzór metodyka
  Szkolny metodyk we współpracy z nauczycielem nadzoruje jakość prowadzonych zajęć.
 • Pomoc Biura Obsługi Klienta
  Wszelkie sprawy organizacyjne z łatwością załatwisz z Biurem Obsługi Klienta czynnym 5 dni w tygodniu.

Cennik 

Wybierz interesujący Cię kurs i pakiet:

Opinie

Opowiedzą Ci o nich nasi kursanci – jest ich już ponad 30 000:

tlo darmowa lekcja min - Kurs francuskiego online

Umów się na bezpłatną lekcję próbną i przekonaj się,
jak efektywne mogą być zajęcia online!

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

 1. płatność kartą kredytową
 2. przelew na rachunek bankowy
 3. PayPal
Tak. Zapytaj wcześniej nasze Biuro Obsługi Klienta o szczegóły.
Tak. Po uzgodnieniu szczegółów z Biurem Obsługi Klienta możesz zawiesić kurs na maksymalnie 60 dni. Jeżeli masz szczególną sytuację daj znać. Staramy się podchodzić do każdego przypadku indywidualnie.
Tak.
Poniedziałek – piątek od 7.00 do 23.00. Dodatkowo mamy do dyspozycji pewną pulę godzin w sobotę i w niedzielę.
Tak! Wiemy, że naszym uczniom czasami zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, dlatego umożliwiamy jedno odwołanie i jedno przełożenie zajęć w miesiącu jeśli powiadomisz nas o tym co najmniej 5 godzin przed zajęciami. O szczegółach możesz przeczytać w regulaminie.
Tak. Po to właśnie jesteśmy! Zapytaj proszę Biuro Obsługi Klienta o szczegóły.
Do Twojej dyspozycji pozostają nasze sympatyczne dziewczyny z Biura Obsługi Klienta. Godziny pracy, kontakt telefoniczny, kontakt Skype oraz mailowy znajdziesz w dziale kontakt.

Dlaczego warto zapisać się na kurs francuskiego online?

Istnieją tysiące dobrych powodów, aby nauczyć się francuskiego. Dla jednych motywacją okaże się romantyczny wyjazd do Paryża. Inni z kolei będą potrzebować znajomości tego języka w kontaktach biznesowych. Niektórzy chcą poznać francuski bliżej tylko ze względu na jego niewątpliwe piękno. Jedno jest pewne – z nami każdy nauczy się tego, czego potrzebuje. Nasz kurs francuskiego online wyróżnia się na tle innych. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego kursanta. Lektor prowadzący zawsze okaże Ci pełne wsparcie i dostosuje plan zadań do Twoich preferencji i możliwości. Będziesz uczyć się na własnych warunkach i w tempie, które Ci odpowiada. Co więcej, możesz zrezygnować z kursu, lub zawiesić go w każdej chwili, bez dodatkowych opłat. W razie pytań i wątpliwości skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta, które służy pomocą i dobrą radą w każdej sytuacji.

Francuski dla początkujących…

W ramach naszego kursu online oferujemy lekcje francuskiego dla początkujących. Może z niego skorzystać każdy, kto chce postawić swoje pierwsze kroki w nauce tego języka. Nauczymy Cię wszystkiego, co jest potrzebne, aby swobodnie komunikować się po francusku – mowy, rozumienia ze słuchu, czytania oraz pisania. Używamy sprawdzonych metod, które gwarantują szybkie postępy i zadowalające efekty. Już po kilku lekcjach zauważysz różnicę. Przełamujemy barierę językową już na samym początku nauczania, szlifujemy poprawną wymowę i dbamy o umiejętność prowadzenia konwersacji. Uczymy gramatyki w przystępny sposób, który sprawia, że nawet najtrudniejsze stają się łatwo przyswajalne. Doskonale wiemy, że język francuski może sprawiać wiele trudności, zwłaszcza osobie początkującej. Nasze doświadczenie pomaga nam nauczać go w nieskomplikowany, przyjemny sposób. Skupiamy się na przydatnej wiedzy, którą łatwo wykorzystasz w konwersacjach w szkole, w pracy czy w życiu prywatnym.

…i dla zaawansowanych

Nasz kurs jest skierowany nie tylko do osób początkujących. Znasz już w pewnym stopniu język francuski, ale chcesz poprawić jego znajomość? Przygotowujesz się do egzaminu lub nagłego wyjazdu? Pomożemy Ci przejść na kolejny poziom zaawansowania prowadzimy lekcje nawet na poziomie C2. Wspólnie ugruntujemy wiedzę, którą już posiadasz i ustalimy plan działania, który pomoże Ci nauczyć się nowych zagadnień. Lektor dostosuje zadania do Twoich umiejętności i wraz z Twoimi postępami, będzie zmieniał ich specyfikę. Na naszym kursie francuskiego online nie staniesz w miejscu. Krok po kroku będziesz zbliżać się do perfekcyjnej znajomości tego języka. W ramach naszych lekcji oferujemy rozmowy z lektorem francuskojęzycznym. To doskonały wybór dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych. Regularne konwersacje z native speakerem sprawią, że porozumiewanie się w języku francuskim stanie się dla Ciebie całkowicie naturalne.

Lekcje dostosowane specjalnie do potrzeb kursanta

Nasze lekcje języka francuskiego online wyróżniają się na tle konkurencyjnych ofert. Dlaczego? Oferujemy nauczanie skrojone na miarę każdego kursanta. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Planując lekcje, bierzemy pod uwagę różne kwestie – wiek, stopień zaawansowania, możliwości czasowe oraz prywatne preferencje. Prowadzimy kursy francuskiego online nie tylko dla osób dorosłych, ale także dla dzieci, młodzieży i seniorów. Bierzemy pod uwagę potrzeby kursanta. Jeśli chcesz popracować nad umiejętnością konwersacji, to właśnie na niej skupimy się najbardziej. A może zależy Ci na poznaniu tajników francuskiej gramatyki? Także weźmiemy to pod uwagę. Nie będziemy wywierać na Tobie żadnej, niepotrzebnej presji – chcemy, aby nauka francuskiego online była dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Pamiętaj, że nasze lekcje odbywają się w trybie 1:1. Oznacza to, że przez cały czas trwania kursu masz pełną uwagę lektora prowadzącego. Odpowie on na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości językowe.

Kurs online – najwygodniejsza forma nauki języka obcego

Już od kilku lat kursy językowe online wypierają tradycyjną, stacjonarną formę nauczania. Nie ma w tym nic dziwnego. Wybierając kurs online, możesz uczyć się języka w zaciszu własnego domu, o dogodnej godzinie, nie rezygnując z żadnych obowiązków. Co istotne, nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy. Uczysz się w swobodnej atmosferze i komfortowych warunkach, cały czas mając opiekę kompetentnego lektora, który czuwa nad Twoimi postępami. W cenie kursu dostajesz dostęp do materiałów dydaktycznych i fiszkoteki. Nie musisz kupować książek i podręczników do języka francuskiego ani ponosić innych, dodatkowych kosztów. Jeśli zdecydujesz się na regularny plan nauki, możemy rozłożyć Twoją płatność za kurs na dogodne raty. Dzięki temu w dużo mniejszym stopniu odczujesz koszty nauki. Co więcej, pierwszej lekcji francuskiego udzielimy Ci całkowicie za darmo i bez zobowiązań! Zapisz się już teraz i sprawdź, jak łatwa i przyjemna może okazać się nauka języka obcego.