Efektywne kursy językowe online dla firm

Kompetencje, które widać w zyskach

 • 100.000+
  lekcji rocznie
 • fb min - Kursy dla firm
 • google min - Kursy dla firm
 • iso min - Kursy dla firm
 • polska firma min - Kursy dla firm

Podnieś biznesowe kompetencje
swoich pracowników – z Edoo

Prowadzimy kursy językowe dla pracowników – ogólne i specjalistyczne (HR, IT, logistyka, transport i inne) na wszystkich poziomach zaawansowania.

Pomagamy rozwinąć kompetencje osób, które pracują z językiem obcym, aby zwiększyć ich swobodę i wydajność działania. 

kursy jezykowe online edoo kobieta - Kursy dla firm
 • Nauka online z domu lub biura
  Wygodnie i bez konieczności poświęcania czasu na dojazdy. Lektorzy prowadzą zajęcia w swobodnej atmosferze, przez komunikator Zoom lub Skype.
 • Elastyczne godziny zajęć
  Uczestnik sam ustala grafik zajęć w godzinach od 7:00 do 22:00. Lekcje odbywają się w dogodnym dla niego momencie – elastycznie dostosujemy się do terminów, by uczeń mógł komfortowo uczestniczyć w zajęciach.
 • Ten sam nauczyciel prowadzący przez cały kurs
  Uczeń pracuje przez cały okres kursu z tym samym nauczycielem, który dobrze zna jego poziom i tempo pracy. Dzięki takiemu podejściu zachowuje się płynność nauki bez zbędnych przestojów. 

Dlaczego warto inwestować
w kursy językowe dla firm?

Szybki i mierzalny wzrost kompetencji pracowników

Efektywniejsza komunikacja z partnerami i klientami zagranicznymi

Rozwój i wzrost motywacji pracowników

Co obejmuje kurs angielskiego dla firm?

zajecia dla pracownikow min - Kursy dla firm

Zajęcia dla pracowników 1 na 1 z lektorem prowadzącym

Pełna koncentracja nauczyciela na 1 uczniu pozwala podnieść efektywność zajęć. Idealnie dopasowany do poziomu uczestnika program sprawia, że znacznie szybciej osiąga on postępy w nauce.

Stały dostęp do platformy
ESL.Edoo

Wsparcie na kursie zapewnia ponad 1000 multimedialnych lekcji i ćwiczeń dla wszystkich poziomów języka angielskiego, w tym lekcje Business English oraz przygotowanie do egzaminów IELTS i TOEFL. 

ESL2c - Kursy dla firm
appka - Kursy dla firm


Fiszkoteka

Inteligentna aplikacji do skutecznej nauki słówek. Razem z kursem w Edoo uczestnicy otrzymują bezpłatny dostęp do ponad 150  kursów z różnych języków o wartości 49 zł każdy. Wystarczy kilka minut użytkowania dziennie, by podnieść tempo, a także trwałość zapamiętywania nowych wyrażeń.

Karta
postępów ucznia

Każdy uczeń ma przemyślany plan nauki opracowany na podstawie testu początkowego. W trakcie kursu przechodzi przez poszczególne punkty kontrolne, by na koniec ustalonego okresu otrzymać podsumowanie postępów i zalecenia dotyczące dalszej nauki.

karta postępów ucznia
Raport obecności na życzenie


Raport obecności

Na życzenie finansującego kurs przygotowujemy przejrzysty raport obecności uczniów na zajęciach.

W zależności od ilości uczestników oraz częstotliwości zajęć wycena ustalana jest indywidualnie.
Skontaktuj się z nami w celu ustalenia ceny kursów dla swoich pracowników. Uzupełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą!

Zobacz, co o kursach językowych dla firm mówią nasi klienci

Ze szkołą językową Edoo współpracujemy w ramach zajęć językowych dla naszych pracowników. W kursach bierze udział prawie 30 osób i jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi oraz elastycznego podejścia do naszych lekcji. Pracownicy mają wpływ na to, czego się uczą, podobnie jest z czasem, który czasami trudno wygospodarować, szkoła w takich przypadkach dostosowuje się do naszych możliwości. Dużym plusem są również dodatkowe narzędzia, które Edoo udostępnia swoim uczniom jak Fiszkoteka. Nasi pracownicy chwalą sobie zajęcia z lektorami i elastyczne podejście szkoły do ucznia.
hendi logo - Kursy dla firm
Agnieszka Urbańska
HR Manager w Hendi Polska Sp. z o.o.
Zajęcia w Edoo są ciekawe i efektywne, prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania. Szkoła oferuje nam profesjonalną kadrę oraz nowoczesne narzędzia dydaktyczne, rejestrując regularnie postępy Uczestników. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy Edoo jako profesjonalnego partnera w biznesie.
swiss logo - Kursy dla firm

Krzysztof Kądziołka
Członek Zarządu RW SWISS
Z przyjemnością chcielibyśmy polecić Państwu Szkołę Językową Edoo. Jakość językowa prowadzonych zajęć była bardzo wysoka, profesjonalna oraz w pełni angażująca ze strony lektorów. Dzięki rzetelności oraz elastyczności firma zyskała nasze pełne zaufanie. Zdecydowanie rekomendujemy firmę Edoo jako solidnego partnera w prowadzeniu szkoleń językowych.
omti logo - Kursy dla firm

Samuel Pilch
Manager w OMTI
Firma Geodis Poland Sp. z o.o. wybrała Edoo jako partnera w podnoszeniu kwalifikacji swoich pracowników w zakresie znajomości języków obcych. Byliśmy bardzo zadowoleni z poziomu organizacji przeprowadzonych kursów języka ogólnego oraz biznesowego. W wewnętrznych ankietach satysfakcji zajęcia prowadzone przez Edoo otrzymały wysokie noty i były chwalone przez naszych Pracowników. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń uważamy, że szkoła Edoo w pełni zasługuje na rekomendacje.
logo geodis - Kursy dla firm

Agnieszka Płosarek
Dyrektor HR GEODIS Poland
Współpracujemy z Edoo od 2021 i jako firma jesteśmy zadowoleni z ich usług. Bardzo dobrze oceniamy sposób prowadzenia zajęć, doświadczenie lektorów i ich profesjonalizm. We wzajemnych kontaktach szczególnie cenimy elastyczne podejście do naszych potrzeb dotyczące planowania i realizacji zajęć z języka ogólnego biznesu, jak i kursów specjalistycznych w zakresie języka angielskiego i niemieckiego.
MASPEX RGB - Kursy dla firm

Lidia Koch
Starszy specjalista ds. szkoleń i rozwoju | Dział HR – MASPEX

Języki obce to biznesowe kompetencje XXI wieku
– zadbaj, by nie zabrakło ich w Twojej firmie

Porozmawiajmy o szkoleniach dla Twoich pracowników

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych

  Czy informacje o kursie były dla Ciebie pomocne?
  Liczba głosów: 1 Ocena: 5/5

  Kursy językowe dla firm Edoo.pl – skuteczna nauka języków

  Podnoszenie kwalifikacji Twoich pracowników może się odbywać na wiele sposobów. Jednym z nich są kursy językowe dla firm. Rozwój takich kompetencji ma ogromne znaczenie nie tylko dla samych uczestników tego typu szkoleń, ale również dla przedsiębiorców – prowadzony przez nich biznes ewoluuje i wzrasta. Jakie są konkretne korzyści płynące ze szkoleń językowych? Dlaczego warto w nie inwestować i współpracować ze Szkołą Językową Edoo?

  Szkolenia językowe dla firm dlaczego warto?

  Umiejętności językowe są niezwykle ważne. Znajomość biznesowego języka obcego jest bardzo ceniona w rodzimym i międzynarodowym środowisku i to z wielu powodów. Wysyłając podwładnych na kurs języka angielskiego czy innego, pracodawca inwestuje w rozwój swojej firmy. Zdecydowanie łatwiej jest wówczas pozyskiwać zagranicznych partnerów i klientów biznesowych, a poprzez to wkraczać z towarami czy usługami na nowe rynki i usprawniać realizację celów.

  Pracownik, który potrafi płynnie posługiwać się obcym językiem, podnosi prestiż firmy, co przekłada się na umocnienie jej pozycji w branży i sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku marki. Doświadczeni przedsiębiorcy doskonale wiedzą, że to wszystko ma ogromne znaczenie. Nie sposób przy tej okazji nie wspomnieć, co dzięki lepszej znajomości języka obcego zyskuje kursant.

  Nabywając nowe kompetencje, podnosi kwalifikacje, a to zwiększa szanse na awans zarówno w korporacji, jak i mniejszej firmie. To motywuje go do bardziej wytężonej i efektywniejszej pracy. Dla uczestników szkolenia istotne jest również to, że zatrudniająca ich firma jest w stanie oferować im coś więcej, niż jedynie stanowisko pracy dba o ich indywidualny rozwój i jest chętna wspierać podwładnych w kształtowaniu kariery.

  Kurs językowy dla firm metoda integrowania zespołu

  Zgrany team to marzenie każdego pracodawcy. Proponując zatrudnionym uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach językowych, właściciel firmy wpływa na zacieśnienie więzi pomiędzy nimi. Wspólna nauka dopasowana do konkretnych potrzeb i oczekiwań to sposobność przede wszystkim do tego, aby poznać język obcy, ale również do luźniejszych rozmów w przyjaznej atmosferze oraz dzielenia się doświadczeniami i przemyśleniami. Uczestnicy szkoleń są skłonni bardziej sobie zaufać, a dzięki mówieniu w języku obcym uczą się efektywnej komunikacji.

  Lekcje z jakiego języka wybrać dla firmy?

  O wyborze obcego języka, którego będą uczyć się pracownicy, decyduje w głównej mierze jego przydatność w środowisku biznesowym. Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się język angielski dla firm. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest uniwersalnym językiem w świecie biznesu. Niemniej jak pokazuje praktyka, opłaca się inwestować nie tylko w angielski dla firm, ale także i w inne języki, m.in. francuski, niemiecki, hiszpański etc.

  Bezwzględnie najważniejsze jest, aby nauka wybranego języka była adekwatna do indywidualnych potrzeb danej firmy i sprzyjała urzeczywistnianiu założonych przez nią celów biznesowych. Wówczas staje się skutecznym narzędziem mającym za zadanie wspomaganie firmy w rozwoju.

  Językowe lekcje dla firm online czy to się opłaca?

  Pracodawcy coraz chętniej decydują się na lekcje online z lektorem, które na rynku szkoleń językowych stale zyskują na popularności nie da się ukryć, że w ogromnym stopniu przyczyniła się do tego pandemia koronawirusa. Taka metoda nauczania ma jednak sporo cennych zalet. Lekcje z lektorem mogą odbywać się w dogodnym dla uczestników miejscu, przy czym nie muszą oni tracić czasu na dojazdy. Szkoła Językowa Edoo stosuje autorską metodę prowadzenia zajęć na różnych poziomach zaawansowania.

  Słuchacze mają dostęp do e-learningowych materiałów dydaktycznych oraz specjalnej aplikacji, która jest znakomitym wsparciem w nauczaniu języków obcych. Lekcje odbywają się w formule 1 na 1 przez cały czas trwania kursu uczestnik pracuje z tym samym lektorem. Dzięki takiemu podejściu do nauki oczekiwane rezultaty przychodzą stosunkowo szybko.

  Szkoła umożliwia pracodawcy monitorowanie postępów i obecności swoich pracowników poprzez raport przygotowywany na jego życzenie. Potrzeby klienta mają dla Edoo kluczowe znaczenie, co jest najskuteczniejszym sposobem na realizowanie programu nauczania. Za sprawą kursów online organizowanych przez Edoo uczniom łatwiej jest uzyskać certyfikat potwierdzający znajomość języka czy zdać egzamin  dział HR firmy oczywiście odnotowuje ten fakt w aktach pracowniczych. Kiedy w firmie przeprowadzany jest audyt, zyskuje ona dodatkowe plusy.

  Jak wybrać językowy kurs biznesowy dla firmy?

  Planując wykupić kurs językowy, pracodawca powinien mieć na uwadze renomę szkoły, na którą wpływają m.in. wykwalifikowani lektorzy, elastyczny harmonogram zajęć i skuteczność nauczania. W Szkole Językowej Edoo cena kursu zależy od częstotliwości lekcji i liczby uczestników. Chcąc dowiedzieć się czegoś więcej, najlepiej skontaktować się z nami za pośrednictwem prostego formularza elektronicznego zamieszczonego na stronie.

  Przeczytaj więcej o poszczególnych kursach językowych dla firm: