Efektywne kursy językowe online dla firm

Kompetencje, które widać w zyskach

 • 100.000+
  lekcji rocznie
 • fb min - Kursy dla firm
 • google min - Kursy dla firm
 • iso min - Kursy dla firm
 • polska firma min - Kursy dla firm

Podnieś biznesowe kompetencje
swoich pracowników – z Edoo

Prowadzimy kursy językowe dla pracowników – ogólne i specjalistyczne (HR, IT, logistyka, transport i inne) na wszystkich poziomach zaawansowania.

Pomagamy rozwinąć kompetencje osób, które pracują z językiem obcym, aby zwiększyć ich swobodę i wydajność działania. 

kursy jezykowe online edoo kobieta - Kursy dla firm
 • Nauka online z domu lub biura
  Wygodnie i bez konieczności poświęcania czasu na dojazdy. Lektorzy prowadzą zajęcia w swobodnej atmosferze, przez komunikator Zoom lub Skype.
 • Elastyczne godziny zajęć
  Uczestnik sam ustala grafik zajęć w godzinach od 7:00 do 22:00. Lekcje odbywają się w dogodnym dla niego momencie – elastycznie dostosujemy się do terminów, by uczeń mógł komfortowo uczestniczyć w zajęciach.
 • Ten sam nauczyciel prowadzący przez cały kurs
  Uczeń pracuje przez cały okres kursu z tym samym nauczycielem, który dobrze zna jego poziom i tempo pracy. Dzięki takiemu podejściu zachowuje się płynność nauki bez zbędnych przestojów. 

Dlaczego warto inwestować
w kursy językowe dla firm?

Szybki i mierzalny wzrost kompetencji pracowników

Efektywniejsza komunikacja z partnerami i klientami zagranicznymi

Rozwój i wzrost motywacji pracowników

Co obejmuje kurs angielskiego dla firm?

zajecia dla pracownikow min - Kursy dla firm

Zajęcia dla pracowników 1 na 1 z lektorem prowadzącym

Pełna koncentracja nauczyciela na 1 uczniu pozwala podnieść efektywność zajęć. Idealnie dopasowany do poziomu uczestnika program sprawia, że znacznie szybciej osiąga on postępy w nauce.

Stały dostęp do platformy
ESL.Edoo

Wsparcie na kursie zapewnia ponad 1000 multimedialnych lekcji i ćwiczeń dla wszystkich poziomów języka angielskiego, w tym lekcje Business English oraz przygotowanie do egzaminów IELTS i TOEFL. 

ESL2c - Kursy dla firm
appka - Kursy dla firm


Fiszkoteka

Inteligentna aplikacji do skutecznej nauki słówek. Razem z kursem w Edoo.pl uczestnicy otrzymują bezpłatny dostęp do ponad 150  kursów z różnych języków o wartości 49 zł każdy. Wystarczy kilka minut użytkowania dziennie, by podnieść tempo, a także trwałość zapamiętywania nowych wyrażeń.

Karta
postępów ucznia

Każdy uczeń ma przemyślany plan nauki opracowany na podstawie testu początkowego. W trakcie kursu przechodzi przez poszczególne punkty kontrolne, by na koniec ustalonego okresu otrzymać podsumowanie postępów i zalecenia dotyczące dalszej nauki.

karta postępów ucznia
Raport obecności na życzenie


Raport obecności

Na życzenie finansującego kurs przygotowujemy przejrzysty raport obecności uczniów na zajęciach.

W zależności od ilości uczestników oraz częstotliwości zajęć wycena ustalana jest indywidualnie.
Skontaktuj się z nami w celu ustalenia ceny kursów dla swoich pracowników. Uzupełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą!

Zobacz, co o kursach językowych dla firm mówią nasi klienci

Ze szkołą językową Edoo.pl współpracujemy w ramach zajęć językowych dla naszych pracowników. W kursach bierze udział prawie 30 osób i jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi oraz elastycznego podejścia do naszych lekcji. Pracownicy mają wpływ na to, czego się uczą, podobnie jest z czasem, który czasami trudno wygospodarować, szkoła w takich przypadkach dostosowuje się do naszych możliwości. Dużym plusem są również dodatkowe narzędzia, które Edoo.pl udostępnia swoim uczniom jak Fiszkoteka. Nasi pracownicy chwalą sobie zajęcia z lektorami i elastyczne podejście szkoły do ucznia.
hendi logo - Kursy dla firm
Agnieszka Urbańska
HR Manager w Hendi Polska Sp. z o.o.
Zajęcia w edoo.pl są ciekawe i efektywne, prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania. Szkoła oferuje nam profesjonalną kadrę oraz nowoczesne narzędzia dydaktyczne, rejestrując regularnie postępy Uczestników. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy edoo.pl jako profesjonalnego partnera w biznesie.
swiss logo - Kursy dla firm

Krzysztof Kądziołka
Członek Zarządu RW SWISS
Z przyjemnością chcielibyśmy polecić Państwu Szkołę Językową Edoo.pl. Jakość językowa prowadzonych zajęć była bardzo wysoka, profesjonalna oraz w pełni angażująca ze strony lektorów. Dzięki rzetelności oraz elastyczności firma zyskała nasze pełne zaufanie. Zdecydowanie rekomendujemy firmę Edoo.pl jako solidnego partnera w prowadzeniu szkoleń językowych.
omti logo - Kursy dla firm

Samuel Pilch
Manager w OMTI
Firma Geodis Poland Sp. z o.o. wybrała Edoo.pl jako partnera w podnoszeniu kwalifikacji swoich pracowników w zakresie znajomości języków obcych. Byliśmy bardzo zadowoleni z poziomu organizacji przeprowadzonych kursów języka ogólnego oraz biznesowego. W wewnętrznych ankietach satysfakcji zajęcia prowadzone przez Edoo.pl otrzymały wysokie noty i były chwalone przez naszych Pracowników. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń uważamy, że szkoła Edoo.pl w pełni zasługuje na rekomendacje.
logo geodis - Kursy dla firm

Agnieszka Płosarek
Dyrektor HR GEODIS Poland

Języki obce to biznesowe kompetencje XXI wieku
– zadbaj, by nie zabrakło ich w Twojej firmie

Porozmawiajmy o szkoleniach dla Twoich pracowników

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych