Kurs niemieckiego online

dla dorosłych, którym brakuje czasu

 • zawsze online
 • z elastycznym grafikiem
 • z osobistym lektorem
 • 100.000+
  lekcji rocznie
 • fb min - Kurs niemieckiego online
 • google min - Kurs niemieckiego online
 • iso min - Kurs niemieckiego online
 • polska firma min - Kurs niemieckiego online

tes resources ofsted 1 - Kurs niemieckiego online

Edoo to Twój wybór, jeśli oczekujesz:

 • Osobistego lektora prowadzącego
  …który zapewni ciągłość nauki i dobrze zna Twoje potrzeby.
 • Braku uciążliwych zobowiązań
  Możesz wybrać pakiet miesięczny lub przyjazną umowę na dłuższy okres.
 • Terminów zajęć dopasowanych do Ciebie
  – regularnego lub elastycznego grafiku lekcji w godzinach od 7:00 do 22:00.
 • Sprawdzonej jakości
  w szkole, która specjalizuje się w nauczaniu online od 2007 roku – i której zaufało ponad 30 000 uczniów.

Poznaj dostępne kursy niemieckiego online

Posługujesz się niemieckim w pracy lub w podróżach ale krótko mówiąc: ciężko Ci to idzie? Z nami ruszysz z miejsca!
I to gładko – pokażemy Ci, jak uczyć się niemieckiego bez wyrzeczeń, a nawet z przyjemnością.
Wskakuj na pokład!

Kursy online z niemieckiego prowadzimy w szerokim zakresie:
od ogólnej znajomości języka po biznesowe specjalizacje. Znajdziesz u nas także swoją!

ang ogolny - Kurs niemieckiego online

Niemiecki ogólny

Na tym kursie uczymy niemieckiego w szerokim zakresie, równomiernie rozwijając wszystkie umiejętności: mówienie, rozumienie, pisanie, czytanie. 

Jeżeli dopiero zaczynasz uczyć się tego języka lub chcesz podnieść jego ogólny poziom, te zajęcia Ci w tym pomogą! 

 • Efekt: równomierny rozwój wszystkich umiejętności: mowa, rozumienie ze słuchu, pisanie, poprawność.
 • Dla kogo: dla dorosłych
 • Poziomy: od A1 (początkujący) do C2 (biegły)

wypróbuj za darmo

Niemiecki dla biznesu

Chcesz swobodnie posługiwać się językiem biznesowym w biurze, a może wyspecjalizować się w konkretnym obszarze (IT, logistyka, transport i inne)?

Nasi lektorzy dostosują program kursu “Niemiecki w biznesie” do Twoich potrzeb, abyś sprawnie osiągnął cel swojej nauki. 

 • Efekt: równomierny rozwój wszystkich umiejętności: mowa, rozumienie ze słuchu, pisanie, poprawność.
 • Dla kogo: dla dorosłych
 • Poziomy: od A1 do C2

wypróbuj za darmo

ang business english - Kurs niemieckiego online

 • Niemiecki dla seniorów
  U nas na naukę języka nigdy nie jest za późno! Prowadzimy zajęcia z niemieckiego online dla seniorów – opracowane specjalnie z myślą o potrzebach uczniów 55+ lat.
  wypróbuj za darmo
 • Niemiecki dla młodzieży
  Uczymy niemieckiego online dzieci i nastolatków na dostosowanych do ich wieku materiałach. Pełne skupienie osobistego lektora na uczniu i duży nacisk na umiejętność mówienia sprawia, że postępy widać bardzo szybko.
  wypróbuj za darmo
 • Niemiecki na emigracji
  Myślisz o emigracji do niemieckojęzycznego kraju? Przygotujemy Cię językowo na ten wyjazd – niezależnie od tego, na jakim stanowisku będziesz tam pracować.
  wypróbuj za darmo
tlo darmowa lekcja min - Kurs niemieckiego online

Tutaj nauczymy Cię swobodnie wypowiadać się po niemiecku.

Zrób pierwszy krok: umów się na bezpłatną lekcję próbną i przekonaj się, 
jak efektywne mogą być kursy językowe online!

Jak wygląda nauka w szkole językowej Edoo?

Lekcje odbywają się online, poprzez Skype. Brak konieczności dojazdu, komfortowa atmosfera na zajęciach, a przede wszystkim widoczne efekty nauki, to powód dla którego nasi uczniowie zostają z nami na dłużej i polecają nas swoim znajomym.

„Znajomość” języka to nie wszystko. Istotne abyś umiał posługiwać się niemieckim podczas rozmowy, a na to kładziemy główny nacisk w Edoo.pl.

Wybierz pakiet lekcyjny i ustal porę zajęć

Masz zabiegane poranki, ale luźniejsze wieczory? A może na odwrót? Lekcje w Edoo i tak wpasują się w Twój grafik. U nas z łatwością ustalisz elastyczny, dogodny dla siebie termin zajęć, nasi lektorzy prowadzą je od 7:00 do 22:00.

Usiądź wygodnie przed komputerem i rozpocznij zajęcia

Zajęcia odbywają się o ustalonej godzinie przez komunikator, a Ty masz lektora tylko dla siebie. Dzięki lekcjom 1 na 1 nauczyciel w pełni personalizuje program pod kątem Twoich celów i potrzeb. Uczysz się we własnym tempie i w swobodnej atmosferze.

Korzystaj z dodatkowych materiałów po lekcji

Czeka na Ciebie aplikacja Fiszkoteka z kilkudziesięcioma kursami do nauki słówek i wiele innych korzyści. W Edoo lubimy dawać naszym uczniom więcej.

Co zawiera kurs?

Z Edoo możesz rozwijać swoje umiejętności językowe na wiele sposobów i cieszyć się dodatkowymi korzyściami. Zobacz, co obejmuje Twój kurs.

 • Pakiet zajęć online z osobistym lektorem
  Ustal częstotliwość i godzinę spotkań, a także rodzaj lektora: niemieckojęzyczny czy polskojęzyczny i ucz się na własnych zasadach!
 • Indywidualny plan nauki
  Lekcje są w pełni dostosowywane do Ciebie, a lektor co miesiąc aktualizuje plan nauki w zależności od postępów i potrzeb.
 • Fiszkoteka
  Inteligenta aplikacja do skutecznej nauki słówek. W Edoo otrzymasz bezpłatny dostęp do kilkudziesięciu kursów o wartości 49 zł każdy!
  Dowiedz się więcej
 • Materiały z serwisów językowych
  Otrzymasz materiały z dedykowanych serwisów językowych, dobrane pod Twój poziom i zainteresowania, aby nauka była jak najskuteczniejsza.
 • Rezygnujesz, kiedy chcesz
  Przywiązujemy jakością, nie umowami. Dlatego możesz zrezygnować z nauki podczas trwania kursu.
 • Opcja odwołania lekcji
  Coś Ci wypadło? Jasna sprawa! Raz w miesiącu możesz zmienić termin lekcji bez straty zajęć.
 • Indywidualny nadzór metodyka
  Szkolny metodyk we współpracy z nauczycielem nadzoruje jakość prowadzonych zajęć.
 • Pomoc Biura Obsługi Klienta
  Wszelkie sprawy organizacyjne z łatwością załatwisz z Biurem Obsługi Klienta czynnym 5 dni w tygodniu.

Cennik 

Wybierz interesujący Cię kurs i pakiet:

Opinie

Opowiedzą Ci o nich nasi kursanci – jest ich już ponad 30 000:

tlo darmowa lekcja min - Kurs niemieckiego online

Umów się na bezpłatną lekcję próbną i przekonaj się,
jak efektywne mogą być zajęcia online!

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

 1. płatność kartą kredytową
 2. przelew na rachunek bankowy
 3. PayPal
Tak. Zapytaj wcześniej nasze Biuro Obsługi Klienta o szczegóły.
Tak. Po uzgodnieniu szczegółów z Biurem Obsługi Klienta możesz zawiesić kurs na maksymalnie 60 dni. Jeżeli masz szczególną sytuację daj znać. Staramy się podchodzić do każdego przypadku indywidualnie.
Tak.
Poniedziałek – piątek od 7.00 do 23.00. Dodatkowo mamy do dyspozycji pewną pulę godzin w sobotę i w niedzielę.
Tak! Wiemy, że naszym uczniom czasami zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, dlatego umożliwiamy jedno odwołanie i jedno przełożenie zajęć w miesiącu jeśli powiadomisz nas o tym co najmniej 5 godzin przed zajęciami. O szczegółach możesz przeczytać w regulaminie.
Tak. Po to właśnie jesteśmy! Zapytaj proszę Biuro Obsługi Klienta o szczegóły.
Do Twojej dyspozycji pozostają nasze sympatyczne dziewczyny z Biura Obsługi Klienta. Godziny pracy, kontakt telefoniczny, kontakt Skype oraz mailowy znajdziesz w dziale kontakt.

Kurs niemieckiego online – dlaczego warto?

Niemiecki to jeden z najczęściej wybieranych języków obcych do nauki. Bywa przydatny w kontaktach biznesowych, w szkole, na studiach, a także w życiu codziennym i na emigracji. W internecie można znaleźć wiele merytorycznych materiałów, które pomagają poznać język niemieckie, jednak jego samodzielna nauka często kończy się niepowodzeniem. Dlaczego? Niemiecki, choć nie należy do bardzo trudnych języków, może przyprawiać wiele trudności, zwłaszcza osobom początkującym. Jego zawiłe zasady i skomplikowaną gramatykę poznasz i zrozumiesz dzięki naszemu kursowi online. Nasi doświadczeni lektorzy zadbają o to, aby Twoje umiejętności językowe rozwijały się w sprawnym tempie. Dostosowane do Twoich możliwości i preferencji zadania sprawią, że niemiecki stanie się dla Ciebie naprawdę prosty. Przekonaj się sam i już dziś zapisz się na pierwszą lekcję całkowicie za darmo.

Najwygodniejsza forma nauki

Dlaczego kurs niemieckiego online jest lepszym wyborem, niż lekcje stacjonarne? Wybierając taki tryb nauki, oszczędzasz czas i pieniądze na dojazdy. Co więcej, możesz dopasować godziny zajęć do Twojego trybu życia. Nie musisz rezygnować z planów i codziennych obowiązków – prowadzimy lekcje niemieckiego od rana do wieczora. Możesz uczyć się z dowolnego miejsca w domu lub nawet poza nim. Jeśli coś Ci wypadnie, dajemy Ci możliwość odwołania zajęć bez żadnych konsekwencji. A to nie koniec udogodnień. Nie wiążemy Cię żadnymi uciążliwymi umowami. To Ty wybierasz, jak długo chcesz uczyć się niemieckiego razem z nami. Możesz zrezygnować z kursu w każdej chwili. Jeśli jednak zdecydujesz się na długoterminową naukę, rozłożymy Twoje płatności na wygodne raty. Dzięki temu dużo mniej odczujesz koszty lekcji. W ramach naszego kursu otrzymujesz także dostęp do interesujących i przydatnych materiałów dydaktycznych oraz fiszkoteki, która pomoże Ci poszerzać swoje słownictwo każdego dnia.

Dla początkujących i zaawansowanych

Nasi lektorzy prowadzą lekcje niemieckiego online na różnych poziomach zaawansowania. Jesteś osobą początkującą? A może znasz niemiecki bardzo dobrze? Niezależnie od stopnia zaawansowania, pomożemy Ci osiągnąć Twój cel. Przełamujemy bariery językowe i wyjaśniamy skomplikowane zagadnienia na prostych przykładach. Prowadzimy kursy niemieckiego dla osób w różnym wieku. Zarówno dorośli, seniorzy, jak i najmłodsi uczniowie mogą czuć się swobodnie na naszych zajęciach. Dostosujemy tematykę lekcji do Twoich potrzeb. A to nie wszystko. Prowadzimy zajęcia ogólne oraz nakierowane na konkretną tematykę. Potrzebny Ci język niemiecki biznesowy? A może przygotowujesz się do ważnego egzaminu językowego? Nasza wiedza i doświadczenie pomogą Ci nabyć nowe umiejętności. W ramach kursu online możesz zdecydować się na prowadzenie lektora polskojęzycznego lub native spekera. Regularne rozmowy z osobą niemieckojęzyczną polecamy każdemu kursantowi. Dlaczego? Nie ma lepszego sposobu na naukę języka obcego! Konwersacje z native speakerem pomogą Ci porozumiewać się po niemiecku bez żadnego stresu.

Indywidualne podejście do kursanta

Nasz kurs języka niemieckiego online znacznie różni się od innych ofert. Dlaczego? Stawiamy na indywidualne podejście do każdego kursanta. Lekcje w ramach kursu odbywają się w trybie 1:1. Oznacza to, że przez cały czas trwania zajęć masz do dyspozycji pełną uwagę osobistego lektora. Będzie on monitorował Twoje postępy i regularnie aktualizował plan nauczania. Zajęcia zostaną dostosowane do Twoich zainteresowań, postęp i preferencji. Chcesz poćwiczyć pisanie w języku niemieckim? Nauczyć się prowadzić swobodną konwersację? Perfekcyjnie rozumieć zasady gramatyczne? Nasz kurs niemieckiego nastawiony jest na równomierny rozwój wszystkich umiejętności. Jeśli jednak chcesz skupić się tylko na jednej z nich, nie będzie to dla nas żadnym problemem. Daj nam znać, czego potrzebujesz, a na pewno uwzględnimy wszystkie Twoje sugestie. Stawiamy na przekazywanie wiedzy praktycznej i potrzebnej, która znajdzie swoje zastosowanie w realnych sytuacjach. Od wkuwania na pamięć słówek i zwrotów bez kontekstu wolimy podawać przykłady, które zapamiętasz już na zawsze.

Szybkie efekty bez presji

Jako zespół profesjonalistów zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy kursant ma własne tempo nauki. Jedni nabywają nowe umiejętności ekspresowo, inni z kolei potrzebują nieco więcej czasu na przyswojenie wiedzy. Czy to coś złego? Na pewno nie u nas! Nasi lektorzy dopasowują plan zajęć do potrzeb i możliwości kursanta. Nie wywierają presji, a jedynie motywują do działania. Dzięki temu nasz kurs języka niemieckiego online zawsze przynosi doskonałe rezultaty. Stawiamy na wysoką jakość nauki. Wiemy, że regularność to klucz do sukcesu. Nasz kurs języka niemieckiego online opieramy na sprawdzonych metodach edukacyjnych. Co więcej, dbamy o to, aby lekcje odbywały się w miłej, swobodnej atmosferze. Chcemy, aby nauka języka obcego była dla Ciebie przyjemna i interesująca nawet podczas omawiania najtrudniejszych tematów i zagadnień.