fbpx

OPINIE KLIENTÓW

Jak zbieramy opinie ?
Przytoczone opinie o kursie to autentyczne wypowiedzi naszych uczniów zebrane w trakcie rozmów z Dyrektorem ds. nauczania. Każdy z uczniów w trakcie trwania kursu ma możliwość oceny pracy swojego nauczyciela. Naszą podstawową zasadą jest zadowolenie ucznia, tak by chętnie polecał nas swoim znajomym.

 

Jako lingwista mogę zdecydowanie potwierdzić skuteczność metody opracowanej przez edoo.pl. Studenci tej szkoły, których proces nauki obserwowałam, sprawnie rozwijali wszelkie elementy językowe, a zwłaszcza umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu. Należy także podkreślić, iż szkoła kładzie silny nacisk na indywidualne podejście do ucznia, dzięki czemu znacznie szybciej i sprawniej są oni w stanie opanować materiał.

 

 

Szkolenia prowadzone przez edoo.pl są wprost idealnym rozwiązaniem dla ludzi biznesu. Po kilku miesiącach zajęć nie wyobrażam sobie powrotu do tradycyjnej formy nauki języka.

 

 

Elastyczna formuła szkoleń online proponowana przez edoo.pl pozwala mi regularnie poszerzać znajomość języka pomimo częstych podróży służbowych, które nie pozwoliłyby mi na naukę stacjonarną. Kompetentny lektor prowadzący oraz profesjonalna obsługa klienta dają mi pewność, że edoo.pl jest właściwym wyborem.

 

 

Takiego kursu szukałam. Jestem za granicą i nie chcę korzystać z tutejszych kursów. Właśnie dla mnie, Wasz kurs jest świetny – prowadzony w domowej atmosferze. Podoba mi się, że nauczyciela mam tylko dla siebie !

 

Mój lektor bardzo dobrze tłumaczy materiał. W końcu zrozumiałam o co chodzi w Present Simple (a skończylam już kurs angielskiego tu, w Anglii... z marnym skutkiem). Dziękuję więc za możliwość nauki w ten bardzo wygodny dla mnie sposób (…). Poleciłam kurs mojej szwagierce, która niedługo się do Was odezwie.

 

Ta forma nauki bardzo mi odpowiada. Wyraźnie odczuwam postępy i dla innych tez jest to zauważalne.

 

Według mnie Dawid Tabak jest świetnym nauczycielem. Jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do lekcji, potrafi bardzo jasno wytłumaczyć rzeczy dla mnie trudne i niezrozumiałe. Lekcje z Dawidem nigdy nie są nudne. Poza tym jest bardzo sympatycznym facetem i nauka z nim to prawdziwa przyjemność.

Mimo, że reprezentuję w miarę wysoki poziom języka, Kasia potrafi znaleźć moje słabe punkty i pracować nad nimi. Już widzę efekty (w pracy mówią mi, że poprawił mi się język pisany). (…) Lektorka daje mi bardzo dużo swobody w pracy i dostosowuje się indywidualnie do moich potrzeb. Jeśli chcę coś zmieniać, to ją informuję i mam na następny raz przygotowany materiał.

 

Z moją lektorką Marysią pracuje mi się bardzo dobrze. Podoba mi się to, że poza regularną nauką pomaga mi również w rozwiązywaniu wątpliwości związanych z angielskim, z którymi spotykam się na co dzień. To bardzo pomaga mi w codziennym życiu i to jest dla mnie najważniejsze.

 

Muszę powiedzieć, że jestem szczęśliwa że siedząc wygodnie we własnym fotelu mogę uczyć się języka angielskiego. Bez straty czasu i energii mogę zająć się tym co jest dla mnie ważne.

 

Kontakt       POL: (+48) 12 312 5326     SKYPE: edoo.pl