Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty – język angielski

Podczas kursu przygotowawczego do egzaminu ósmoklasisty:

 • Uporządkujemy wiedzę i powtórzymy cały zakres materiału wymagany na egzaminie.
 • Przećwiczymy struktury gramatyczne i zastosowanie słownictwa wykonując ćwiczenia podobne jak na egzaminie.
 • Praktycznie przerobimy “techniczną” stronę pisania egzaminu ósmoklasisty uzupełniając przykładowe arkusze egzaminacyjne.
 • Uczeń jest prowadzony przez nauczyciela, który od lat skutecznie przygotowuje uczniów do egzaminów i który potrafi w klarowny i zrozumiały sposób wyjaśnić wątpliwości.

Nie czekaj do ostatniej chwili, daj sobie szansę na spokojne, bezstresowe przygotowanie się do egzaminu i potem odnieś sukces!

junior egzamin8kl - Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty - język angielski

Przygotuj się do egzaminu ósmoklasisty z Edoo

Zapisz się już dziś na lekcję próbną!

  Jak w Edoo przygotujemy Twoje dziecko do egzaminu ósmoklasisty? 

  • Zgodnie z repetytorium – kurs podzielony jest na 14 części w oparciu o repetytorium ósmoklasisty.
  • Nie musisz poświęcać czasu na powtórki z dzieckiem – na każdy rozdział przeznaczamy około 12 godzin –  6 godzin z lektorem i 6 godzin prac domowych. Podchodzimy jednak do każdego ucznia bardzo indywidualnie i w zależności od potrzeb oraz możliwości ucznia poświęcamy mu większą liczbę godzin na lekcje z lektorem, a ograniczamy zadania domowe.
  • Powtórki! – w odróżnieniu od lekcji w szkole, na których omawiany jest nowy materiał, kursy ósmoklasisty w Edoo skupiają  się na powtórce materiału stricte pod egzamin ósmoklasisty.
  • Z nami zdążysz powtórzyć wszystkie rozdziały – kurs dla ósmoklasistów zaplanowany jest w taki sposób, aby uczeń zdążył przerobić wszystkie czternaście rozdziałów repetytorium, co nie zawsze jest możliwe podczas lekcji w szkole. 
  • Uczymy, jak pisać egzamin – po każdym rozdziale przeprowadzamy testy sprawdzające i przerabiamy przykładowe zadania egzaminacyjne, dzięki czemu uczeń oswaja się z formułą egzaminu. 
  • Nie zbaczamy z trasy  – uczymy się tylko tego, co pojawi się na egzaminie. 

  Pobierz swój pierwszy planer już dziś! 

  Zapisz się na kurs w Edoo i otrzymuj kolejne planery co miesiąc! W każdym z nich znajdziesz ciekawe porady, które sprawią, że Twoja nauka do egzaminu będzie jeszcze bardziej skuteczna. 

  Jak korzystać z planera: 

  1. Wydrukuj planer (planer wystarcza na dwa tygodnie nauki). 
  2. Zastanów się, jak najlepiej dopasować plan nauki do swojego tygodnia i do obszarów, które powinieneś powtórzyć. 
  3. Każdy dzień to sześć różnych działań (zadanie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, zadanie pisemne, powtórzenie słówek, fiszkoteka i gramatyka). Nie musisz powtarzać wszystkich obszarów każdego dnia! Ważne jednak, abyś codziennie miał kontakt z językiem i powtarzał materiał. 
  4. Po przerobieniu danej powtórki pokoloruj obrazek symbolizujący dany obszar. 
  5. Codziennie wieczorem podsumuj dany dzień. Dzięki temu zyskasz  rozeznanie, ile udało Ci się zrobić i będziesz miał motywację, aby działać więcej!
  6. Pokaż planer swojemu lektorowi podczas lekcji – wspólnie ustalicie, nad którymi obszarami warto popracować. 

  Egzamin 8-klasisty na 100 %? Z nami to możliwe!

  Egzamin ósmoklasisty to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka. To przede wszystkim sprawdzenie jego wiedzy i umiejętności. Jednak w niektórych przypadkach egzamin ósmoklasisty toruje drogę do lepszych szkół ponadpodstawowych. Właśnie dlatego nie warto bagatelizować tej kwestii. Odpowiednie przygotowanie okaże się kluczem do sukcesu. Chcesz, aby Twoje dziecko zdało egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego na 100%? Nie mogłeś trafić lepiej. Nasz kurs przygotowawczy do egzaminu ósmoklasisty został skonstruowany w taki sposób, aby zapewnić jak najlepsze wyniki Twojemu dziecku. Pozostajemy cały czas skupieni na głównym celu. Uczymy tylko tego, co może pojawić się na egzaminie. Nie oznacza to jednak, że skupiamy się na nieprzydatnej wiedzy. Wręcz przeciwnie! Podczas trwania kursu staramy się przemycić ważne zasady oraz ciekawe konstrukcje, które realnie wpłyną na znajomość języka angielskiego Twojego dziecka. Z nami przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty pomoże Twojemu zrozumieć angielski jeszcze lepiej. Dbamy o to, aby nauka nie kojarzyła się naszym młodym kursantom ze stresem i presją. Chcemy, aby każde dziecko wyniosło z kursu przygotowawczego do egzaminu nie tylko wiedzę i umiejętności, ale też sympatię do języka angielskiego. Nauka w szkole często odbiera uczniom chęci do dbania o jego znajomość. A przecież angielski jest potrzebny nie tylko na wszystkich etapach edukacji, ale także w szkole i w życiu.

  Kurs przygotowawczy do egzaminu – oszczędność czasu i pieniędzy

  Dlaczego nasz kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty to bardzo dobry pomysł? W ten sposób Ty i Twoje dziecko zaoszczędzicie przede wszystkim czas. Cały kurs odbywa się w trybie online. Dzięki temu lekcje można ustalać o dogodnych porach, które nie kolidują z lekcjami w szkole lub innymi obowiązkami. Znika również problem dojazdów do szkoły językowej lub na prywatne korepetycje. Nauka odbywa się w zaciszu domu – tam, gdzie Twoje dziecko czuje się najswobodniej. Warto pamiętać, że komfortowe warunki sprzyjają zdobywaniu wiedzy. To jednak nie koniec zalet tego rozwiązania. Kurs językowy online będzie dla Ciebie korzystny z finansowego punktu widzenia. Za samą naukę nie zapłacisz więcej, niż za dobre korepetycje, a będziesz mieć pewność co do rzetelności przekazywanej Twojemu dziecku wiedzy. Nie stracisz również pieniędzy na dojazdy oraz na żadne dodatkowe materiały naukowe. Z nami Twoja pociecha dowie się, jak dobrze napisać egzamin ósmoklasisty z angielskiego bez wychodzenia z domu i tracenia energii oraz czasu na dojazdy. Twoje dziecko na pewno będzie Ci wdzięczne za tak wygodną formę nauki. Pamiętaj, że w trakcie przygotowań do egzaminu ósmoklasisty warto dbać o samopoczucie pociechy. Spędzanie całych dni na nauce na pewno nie będzie efektowne. Wiemy o tym doskonale, dlatego w ramach kursu oferujemy lekcje optymalnej długości, które nie męczą i nie nudzą uczniów.

  Dlaczego nauka angielskiego w szkole nie wystarcza?

  Zastanawiasz się, czy to w ogóle konieczne? Dlaczego kursy angielskiego przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty są potrzebne? Powodów tak naprawdę jest wiele. Przede wszystkim jednak nauka angielskiego w szkole często nie wystarcza, aby naprawdę dobrze przyswoić przekazywaną wiedzę. Winnym tej sytuacji jest przeładowany program nauczania nie tylko z języka angielskiego, ale również z innych przedmiotów. Dziecko, przytłoczone nadmiarem nauki, skupione na wielu zadaniach domowych jednocześnie, często nie jest w stanie skutecznie przygotować się do egzaminu. Często nie pomagają w tym nawet starania rodziców oraz nauczycieli. Właśnie w takich przypadkach pomoc w postaci kursu języka angielskiego online dla ósmoklasisty okazuje się niezastąpiona. Kompetentny lektor przeprowadzi dziecko przez wszystkie istotne zagadnienia w prosty i przystępny sposób. Plan kursu został przez nas doskonale przemyślany i skonstruowany w taki sposób, aby żaden temat nie został pominięty. Na wszystko wystarczy nam czasu i z nami na pewno Twoje dziecko dowie się, jak dobrze napisać egzamin ósmoklasisty z angielskiego.

  Kurs języka angielskiego dla 8-klasisty – co zyskuje Twoje dziecko?

  Kurs przygotowawczy do egzaminu ósmoklasisty przyniesie Twojemu dziecku ogrom korzyści. Nasz plan nauczania dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego młodego kursanta. Oswoimy Twoje dziecko z nową formułą egzaminu i przeprowadzimy testy sprawdzające, którymi będziemy monitorować stan nabytej wiedzy oraz umiejętności. Co więcej, podczas trwania kursu omawiamy wszystkie czternaście rozdziałów z repetytorium egzaminacyjnego. Nie zawsze jest to możliwe na lekcjach języka angielskiego w szkole. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie bez stresu. Podpowiadamy też, jak przygotować się do egzaminu ósmoklasisty z angielskiego w zaciszu własnego domu. Możesz mieć pewność, że Twoje dziecko nie zostanie samo ze swoimi wątpliwościami i trudnościami. Kurs ma za zadanie uzupełniać naukę angielskiego w szkole, jednak warto wiedzieć, że też skutecznie w niej pomoże. Dodatkowa dawka wiedzy zaowocuje lepszymi ocenami, które również są istotne dla każdego ucznia. Nasz plan nauczania nastawiony jest na powtórzenia materiału potrzebnego do zdania egzaminu, jednak to nie wszystko. Staramy się przekazywać wiedzę w taki sposób, aby Twoje dziecko naprawdę mogło ją zapamiętać. Utrwalamy w młodych umysłach istotne informacje, dzięki czemu wynoszą one z kursu języka angielskiego online wiedzę przydatną nie tylko na egzaminie.

  A może jednak samodzielna nauka?

  Zastanawiasz się, czy możliwe jest samodzielne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego w domu? Oczywiście, dla chcącego nic trudnego. Jeśli Twoje dziecko znajdzie w sobie dużą dawkę samozaparcia, motywacji i cierpliwości, uda mu się osiągnąć zadowalający wynik. Pamiętaj jednak, że nie będzie to łatwe. Bez opieki lektora i przemyślanego planu nauczania, łatwo pogubić się w nadmiarze informacji. Taki chaos na pewno nie będzie sprzyjał efektywnemu przyswajaniu wiedzy. Co więcej, nauka angielskiego na własną rękę, oparta o informacje ze szkolnego podręcznika, często okaże się niewystarczająca, aby zdobyć wynik egzaminu z języka angielskiego bliski 100%. Oczywiście samodzielna nauka ma sporo zalet – przede wszystkim nic nie kosztuje. Co więcej, dziecko może uczyć się w każdym miejscu o dowolnej porze. Warto jednak pamiętać, że podobnie jest w przypadku naszego kursu zapewniającego przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Również dostosujemy godziny lekcyjne do preferencji Twojego dziecka i tak samo zapewnimy mu możliwość nauki z dowolnego miejsca. Co więcej, każdy kursant dostaje od nas praktyczny planer, który sprzyja samodzielnym powtórkom materiały każdego dnia. Nie wyręczamy Twojego dziecka, a jedynie pokazujemy mu, czego uczyć się na egzamin ósmoklasisty z angielskiego i jak robić to dobrze.

  Ile to kosztuje?

  Myślisz, że kurs przygotowujący do egzaminu z języka angielskiego online musi kosztować dużo? Wcale tak nie jest! Zależy nam na tym, aby każdy mógł pozwolić sobie na ten sposób nauki. Za jedną godzinę lekcyjną nie zapłacisz więc więcej, niż kilkadziesiąt złotych. Co ważne, w tej cenie zagwarantujemy Twojemu dziecku nie tylko indywidualną naukę z lektorem, ale też liczne materiały edukacyjne online oraz nieograniczony dostęp do naszej fiszkoteki premium. Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów, a jeśli zdecydujesz się na plan regularny nauki, rozłożymy Twoje płatności na dogodne raty. Wysokość ceny kursu angielskiego online dla ósmoklasisty uzależniona jest także od czasu trwania lekcji. Wybierz dogodną opcję dla siebie oraz Twojego dziecka i pamiętaj, że inwestycja w naukę, to inwestycja w przyszłość. Nie warto na tym oszczędzać i szukać tańszych alternatyw. Korepetycje u niekompetentnej osoby mogą przynieść więcej szkody, niż pożytku. Samodzielna nauka także może okazać się nieskuteczna. Kursy stacjonarne w szkole językowej bywają niekiedy bardzo drogie. Nauka online to naprawdę wygodny i tani sposób na przygotowanie dziecka do egzaminu ósmoklasisty – przekonaj się sam i już dziś wypróbuj za darmo!