Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty – język angielski

Podczas kursu przygotowawczego do egzaminu ósmoklasisty:

 • Uporządkujemy wiedzę i powtórzymy cały zakres materiału wymagany na egzaminie.
 • Przećwiczymy struktury gramatyczne i zastosowanie słownictwa wykonując ćwiczenia podobne jak na egzaminie.
 • Praktycznie przerobimy “techniczną” stronę pisania egzaminu ósmoklasisty uzupełniając przykładowe arkusze egzaminacyjne.
 • Uczeń jest prowadzony przez nauczyciela, który od lat skutecznie przygotowuje uczniów do egzaminów i który potrafi w klarowny i zrozumiały sposób wyjaśnić wątpliwości.

Nie czekaj do ostatniej chwili, daj sobie szansę na spokojne, bezstresowe przygotowanie się do egzaminu i potem odnieś sukces!

junior egzamin8kl - Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty - język angielski

Przygotuj się do egzaminu ósmoklasisty z edoo.pl

Zapisz się już dziś na lekcję próbną!  Jak w Edoo.pl przygotujemy Twoje dziecko do egzaminu ósmoklasisty? 

  • Zgodnie z repetytorium – kurs podzielony jest na 14 części w oparciu o repetytorium ósmoklasisty.
  • Nie musisz poświęcać czasu na powtórki z dzieckiem – na każdy rozdział przeznaczamy około 12 godzin –  6 godzin z lektorem i 6 godzin prac domowych. Podchodzimy jednak do każdego ucznia bardzo indywidualnie i w zależności od potrzeb oraz możliwości ucznia poświęcamy mu większą liczbę godzin na lekcje z lektorem, a ograniczamy zadania domowe.
  • Powtórki! – w odróżnieniu od lekcji w szkole, na których omawiany jest nowy materiał, kursy ósmoklasisty w Edoo.pl skupiają  się na powtórce materiału stricte pod egzamin ósmoklasisty.
  • Z nami zdążysz powtórzyć wszystkie rozdziały – kurs dla ósmoklasistów zaplanowany jest w taki sposób, aby uczeń zdążył przerobić wszystkie czternaście rozdziałów repetytorium, co nie zawsze jest możliwe podczas lekcji w szkole. 
  • Uczymy, jak pisać egzamin – po każdym rozdziale przeprowadzamy testy sprawdzające i przerabiamy przykładowe zadania egzaminacyjne, dzięki czemu uczeń oswaja się z formułą egzaminu. 
  • Nie zbaczamy z trasy  – uczymy się tylko tego, co pojawi się na egzaminie. 

  Pobierz swój pierwszy planer już dziś! 

  Zapisz się na kurs w Edoo.pl i otrzymuj kolejne planery co miesiąc! W każdym z nich znajdziesz ciekawe porady, które sprawią, że Twoja nauka do egzaminu będzie jeszcze bardziej skuteczna. 

  Jak korzystać z planera: 

  1. Wydrukuj planer (planer wystarcza na dwa tygodnie nauki). 
  2. Zastanów się, jak najlepiej dopasować plan nauki do swojego tygodnia i do obszarów, które powinieneś powtórzyć. 
  3. Każdy dzień to sześć różnych działań (zadanie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, zadanie pisemne, powtórzenie słówek, fiszkoteka i gramatyka). Nie musisz powtarzać wszystkich obszarów każdego dnia! Ważne jednak, abyś codziennie miał kontakt z językiem i powtarzał materiał. 
  4. Po przerobieniu danej powtórki pokoloruj obrazek symbolizujący dany obszar. 
  5. Codziennie wieczorem podsumuj dany dzień. Dzięki temu zyskasz  rozeznanie, ile udało Ci się zrobić i będziesz miał motywację, aby działać więcej!
  6. Pokaż planer swojemu lektorowi podczas lekcji – wspólnie ustalicie, nad którymi obszarami warto popracować.