Kurs angielskiego dla dzieci online

Inny niż w szkole - Z nami dzieci przełamują bariery i mówią swobodnie.

 • Zajęcia o dowolnej porze
 • Kursy miesięczne - bez zobowiązań lub semestralne
 • Kurs 1:1 w cenie grupowego
 • fb min - Kurs angielskiego dla dzieci
 • google min - Kurs angielskiego dla dzieci
 • iso min - Kurs angielskiego dla dzieci
 • polska firma min - Kurs angielskiego dla dzieci
 • Mówią
  o nas:
 • newsweek logo min - Kurs angielskiego dla dzieci
 • forbes logo min - Kurs angielskiego dla dzieci
 • radio kolor logo min - Kurs angielskiego dla dzieci
 • BI black vertical 2020 e1633510017710 - Kurs angielskiego dla dzieci

Dlaczego z nami dzieci skutecznie się uczą?

100% uwagi dla Twojego dziecka

Lekcje odbywają się indywidualnie, zawsze z tym samym nauczycielem, dzięki czemu Twoje dziecko może czuć się swobodnie i zachować płynność nauki, a tym samym – szybciej osiągać efekty.

Masz wybór: Native speaker lub lektor polskojęzyczny

Większość dzieci już po kilku lekcjach z nauczycielem anglojęzycznym zaczyna mówić, dzięki pełnemu otoczeniu się językiem w trakcie zajęć.
 Ci, którzy wolniej przełamują się,
mogą uczyć się z polskim lektorem.

Program dostosowany do wieku

Nauka dostosowujemy do wieku i możliwości dziecka – wszystkie programy są konsultowane z metodykami szkolnymi.

Praktyka ponad teorię

Zajęcia koncentrują się przede wszystkim na praktycznym aspekcie nauki języka: mówieniu rozumieniu. Nowych słówek i gramatyki uczy się podczas konwersacji, dzięki czemu przyswaja je intuicyjnie.

Wygodna forma online
– bez dojazdów

Dziecko uczestniczy w zajęciach z domu, w komfortowym dla siebie otoczeniu i swobodnej atmosferze, a jednocześnie Ty nie tracisz czasu na dojazdy.

Przemyślany czas trwania lekcji

Lekcje z lektorami anglojęzycznymi trwają 25 lub 40 minut. Przez tyle czasu (w zależności od wieku) dzieci pozostają rzeczywiście skupione i są w stanie efektywnie się uczyć. I tyle właśnie trwają lekcje w Edoo!

Czego Cię nauczymy?

Od pierwszych angielskich słówek po przygotowanie do egzaminu maturalnego.
Uczymy dzieci i młodzież na wszystkich poziomach: od A1 do C1.

Wiek dziecka:

Angielski online dla dzieci 5-6 lat


My Disney Stars and Friends

Nauka języka angielskiego w ramach English & more
w wieku przedszkolnym oparta jest o kurs
My Disney Stars and Friends – nowoczesny zestaw
materiałów, który łączy magię bohaterów
i historii Disneya z wieloletnim doświadczeniem
edukacyjnym Pearsona. Współpraca Pearsona
i Disneya i będący jej owocem My Disney Stars
and Friends na pierwszym miejscu stawiają młodego
człowieka – ucznia, odkrywcę, bohatera – i to jego
obecnym i przyszłym potrzebom podporządkowane
są wszystkie elementy kursu.

Poziomy: od A1 do A2 ■ ■ ■ ■ ■ ■

Lektor: polskojęzyczny

Angielski online dla dzieci 7-10 lat


junior 7 10lat - Kurs angielskiego dla dzieci

Kurs kompleksowy

Angażujące zajęcia na multimedialnej platformie, których dzieci nie mogą się wprost doczekać! Kolorowe podręcznik, wciągające historie, piosenki i ćwiczenia z lektorem to nasz przepis na efektywną naukę angielskiego. Dowiedz się więcej

Efekt: równomierny rozwój wszystkich umiejętności: mowa, rozumienie ze słuchu, pisanie, poprawność

Poziomy: od A1 do B1 ■ ■ ■ ■ ■ ■

Lektor: polskojęzyczny, anglojęzyczny

Kurs konwersacyjny

Lekcje konwersacyjne są nastawione na rozwijanie umiejętności swobodnej wypowiedzi u dzieci w klasach 1-3. Są dostosowane do ich wieku i możliwości, dzięki czemu znacznie chętniej angażują się one w naukę, a tym samym szybciej przyswajają wiedzę.
Dowiedz się więcej

Na zajęciach konwersacyjnych dziecko przełamie barierę mówienia.

Bardzo często uczeń poznaje w szkole słówka czy gramatykę, ale ma problemy z wykorzystaniem tej wiedzy w praktyce, czyli po prostu w rozmowie.

Rodzice są często zaskoczeni, że pomimo kilku lat nauki języka w tradycyjnej szkole, dzieci mają problemy z mówieniem. Powód jest prosty: w dużej grupie w klasie na ćwiczenie rozmowy często nie ma czasu. Na szczęście na zajęciach z osobistym lektorem, gdzie uwaga nauczyciela skupia się na jednym dziecku, można to szybko nadrobić. Nasi doświadczeni lektorzy anglojęzyczni mają wieloletni staż w nauczaniu dzieci – w efekcie często zaczynają one dość swobodnie mówić już po kilku lekcjach. 

Efekt: szybka poprawa płynności i swobody wypowiedzi oraz rozumienia ze słuchu 

Poziomy: od A1 do B1 ■ ■ ■ ■ ■ ■

Lektor: anglojęzyczny

Kurs Angielski z Minecraft

Angielski z Minecraft to zajęcia, które bawią i uczą języka angielskiego! Na dedykowanych serwerach uczniowie odkrywają wirtualne światy zaprojektowane specjalnie dla naszych scenariuszy lekcji. Zajęcia z lektorami prowadzone są w niewielkich grupach lub 1:1, co zapewnia intensywną naukę i pełne zaangażowanie. W trakcie zajęć uczestnicy dostają wyzwania oraz zadania, które skłaniają ich do logicznego myślenia, analizy sytuacji i podejmowania decyzji. Dzieci są intensywnie zaangażowane w zajęcia, gdyż podczas nauki równocześnie mogą cieszyć się ekscytującymi grami, zabawą oraz spędzaniem czasu z rówieśnikami.

Efekt: poszerzenie słownictwa, rozumienie ze słuchu, poprawa płynności i swobody wypowiedzi, rozwój kreatywności i logicznego myślenia, umiejętności rozwiązywania problemów, nauka przez zabawę!

Poziomy: od A1 do B1 ■ ■ ■ ■ ■ ■

Lektor: polskojęzyczny, anglojęzyczny

Kursy Dual

Chcesz dla swojego dziecka więcej za mniej? Wybierz kurs Dual, czyli połączenie dwóch różnych kursów i zajęcia dwa razy w tygodniu! Możesz wybrać spośród dwóch dostępnych kombinacji:

 • kurs Angielski z Minecraft (grupowy lub indywidualny) + angielski indywidualny (konwersacyjny lub kompleksowy) 
 • kurs kompleksowy z lektorem polskojęzycznym + konwersacyjny z lektorem anglojęzycznym

Kursy Dual to dwa kursy w korzystnej cenie i możliwość nauki zarówno z lektorem polskim, jak i zagranicznym. Jest to idealne rozwiązanie dla uczniów znudzonych tradycyjnymi metodami nauczania — w Edoo dzieciaki świetnie się bawią i osiągają naprawdę rewelacyjne efekty!

Efekt: poszerzenie słownictwa, rozumienie ze słuchu, poprawa płynności i swobody wypowiedzi, rozwój kreatywności i logicznego myślenia, umiejętności rozwiązywania problemów, nauka przez zabawę!

Poziomy: od A1 do B1 ■ ■ ■ ■ ■ ■

Lektor: polskojęzyczny, anglojęzyczny

 

Wypróbuj za darmo!     Zobacz jak to działa

Angielski online dla dzieci i nastolatków 11+


junior 11 lat - Kurs angielskiego dla dzieci

Kurs kompleksowy

Na nastolatków czekają multimedialne zajęcia w wygodnej i przyjemnej formie. Interaktywne ćwiczenia, tematy z życia młodzieży i pożegnanie tradycyjnych, nudnych prac domowych sprawiają, że uczniowie systematycznie i sprawnie przyswajają wiedzę. Dowiedz się więcej

Kursy skupiają się nie tylko na przygotowaniu do egzaminów na wszystkich poziomach, ale także budują pewność siebie w korzystaniu z języka poza szkołą.

Poziomy: od A1 do C1 ■ ■ ■ ■ ■

Lektor: polskojęzyczny lub anglojęzyczny

Kurs konwersacyjny

Zajęcia konwersacyjne przełamują nieśmiałość i niepewność w mówieniu po angielsku. Uczą sprawnej komunikacji i pozwalają rozwinąć swobodę wypowiedzi.

Na lekcjach konwersacyjnych nastolatkowie koncentrują się na nauce swobodnej wypowiedzi. Tematy zajęć są dostosowane do zmieniających się wraz z wiekiem zainteresowań, lektor chętnie też przyjmuje sugestie uczniów dotyczące tematów, na które chcieliby porozmawiać i dostosowuje konwersację do poziomu językowego kursanta. Dowiedz się więcej

W rezultacie uczeń jest mocno zaangażowany w zajęcia, co w połączeniu ze 100% uwagą lektora sprawia, że szybko robi postępy. Większość naszych kursantów zaczyna swobodnie się wypowiadać już po kilku lekcjach.

Coraz częściej okazuje się, że szkolna znajomość słówek i gramatyki nie wystarcza do płynnego posługiwania się językiem – niezbędna jest praktyka.

Efekt: szybka poprawa płynności i swobody wypowiedzi oraz rozumienia ze słuchu

Poziomy: od A1 do C1 ■ ■ ■ ■ ■

Lektor: anglojęzyczny

Kurs angielski z Minecraft

Angielski z Minecraft, to zajęcia, które bawią i uczą języka angielskiego! Na dedykowanych serwerach uczniowie odkrywają wirtualne światy zaprojektowane specjalnie dla naszych scenariuszy lekcji. Zajęcia z lektorami prowadzone są w niewielkich grupach lub 1:1, co zapewnia intensywną naukę i pełne zaangażowanie. W trakcie zajęć uczestnicy dostają wyzwania oraz zadania, które skłaniają ich do logicznego myślenia, analizy sytuacji i podejmowania decyzji. Uczniowie są intensywnie zaangażowani w zajęcia, gdyż podczas nauki równocześnie mogą cieszyć się ekscytującymi grami, zabawą oraz spędzaniem czasu z rówieśnikami.

Efekt: poszerzenie słownictwa, rozumienie ze słuchu, poprawa płynności i swobody wypowiedzi, rozwój kreatywności i logicznego myślenia, umiejętności rozwiązywania problemów, nauka przez zabawę!

Poziomy: od A1 do B1 ■ ■ ■ ■ ■ ■

Lektor: polskojęzyczny, anglojęzyczny

Wypróbuj za darmo!     Zobacz jak to działa

Egzamin ósmoklasisty
z języka angielskiego

Z nami żaden egzamin nie będzie Ci straszny! Nasi pedagodzy doskonale znają obecne wymogi egzaminacyjne w polskich szkołach i wiedzą, jak przygotować do nich uczniów. Krok po kroku i bez stresu.  

Na kursie do egzaminu ósmoklasisty kompleksowo powtórzymy zagadnienia omawiane w szkole podstawowej – zgodnie z nową podstawą programową MEN. 

dowiedz się więcej

junior egzamin8kl - Kurs angielskiego dla dzieci
junior egzamin matura - Kurs angielskiego dla dzieci

Egzamin maturalny
z języka angielskiego

Matura na 100%? Do zrobienia! Na kursie dla maturzystów powtórzymy zagadnienia wymagane podczas egzaminu – zarówno w wersji podstawowej, jak i rozszerzonej.

dowiedz się więcej

Jak wygląda nauka w szkole językowej Edoo?

Nasze kursy językowe online zapewniają Twojemu dziecku efektywną naukę, a Tobie maksymalną wygodę i oszczędność czasu.
Twoje dziecko nie przepada za angielskim w szkole? Nic dziwnego — w tradycyjnej klasie nauka języka jest dość trudna. Wielu uczniów, rozproszona uwaga nauczyciela, a tym samym brak indywidualnego podejścia. W takiej sytuacji ciężko o dobre efekty.

Wybierz pakiet lekcyjny i ustal porę zajęć, która będzie odpowiadać zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku

Twój kalendarz pęka w szwach i brakuje Ci czasu na dowożenie dziecka na lekcje angielskiego? Wybierz wygodne lekcje online w Edoo, które wpasują się w Twój grafik. U nas z łatwością ustalisz elastyczny, dogodny dla siebie termin zajęć, nasi lektorzy prowadzą je od 7:00 do 21:00.

Wygodne lekcje bez dojazdów w domowym zaciszu

Zajęcia odbywają się o ustalonej godzinie przez Zoom lub Skype, a Twoje dziecko ma lektora tylko dla siebie. Dzięki lekcjom 1 na 1 nauczyciel w pełni personalizuje program pod kątem poziomu, celów i potrzeb. Twoje dziecko uczy się we własnym tempie i w swobodnej atmosferze.

Dodatkowe materiały do pracy po lekcji

Twoje dziecko ma również możliwość do dyspozycji Fiszkotekę z kilkudziesięcioma kursami do nauki słówek do wyboru, dodatkowe zajęcia konwersacyjne i wiele innych korzyści. W Edoo lubimy dawać naszym uczniom więcej.

Co zawiera kurs?

Z Edoo można rozwijać swoje umiejętności językowe na wiele sposobów i cieszyć się dodatkowymi korzyściami. Zobacz, co obejmuje kurs.

 • Pakiet zajęć online z osobistym lektorem
  Ustal częstotliwość i godzinę spotkań, a także rodzaj lektora: anglojęzyczny czy polskojęzyczny i ucz się na własnych zasadach!
 • Platforma Pearson*
  Książce towarzyszy cyfrowa wersja, wzbogacona o elementy interaktywne, dostępna online wraz z kompletem towarzyszących materiałów audio i wideo oraz szeregiem praktycznych narzędzi ułatwiających naukę.
 • Indywidualny plan nauki
  Lekcje są w pełni dostosowywane do Ciebie, a lektor co miesiąc aktualizuje plan nauki w zależności od postępów i potrzeb.
 • Stały nadzór metodyka
  Szkolny metodyk we współpracy z nauczycielem nadzoruje jakość prowadzonych zajęć.
 • Aplikacja do nauki słownictwa
  Aplikacja na telefon do skutecznej i łatwej nauki słówek – razem z dostępem do 60 kursów.
  Dowiedz się więcej
 • Drukowany podręcznik
  Umożliwia powtarzanie materiału bez komputera i łatwą kontrolę etapu nauki dziecka. *
 • Rezygnujesz, kiedy chcesz
  Przywiązujemy jakością, nie umowami. Dlatego możesz zrezygnować z nauki podczas trwania kursu.
 • Opcja odwołania lekcji
  Coś Ci wypadło? Jasna sprawa! Raz w miesiącu możesz odwołać zajęcia bez straty zajęć. **
 • Pomoc Biura Obsługi Klienta
  Wszelkie sprawy organizacyjne z łatwością załatwisz z Biurem Obsługi Klienta czynnym 5 dni w tygodniu.

* Jednorazowa opłata 56 zł lub 105 zł za podręcznik + dostęp do platformy.
** Zgodnie z postanowieniami regulaminu kursu.

Nasi lektorzy

Wszyscy nasi lektorzy od lat uczą dzieci angielskiego online, dlatego masz pewność, że trafisz w doświadczone ręce.

 • zdjęcie lektora
  Aleksandra
  lektor angielskiego
 • zdjęcie lektora
  Izabela
  lektor angielskiego
 • zdjęcie lektora
  Maria
  lektor angielskiego
 • zdjęcie lektora
  Dominika
  lektor angielskiego
 • zdjęcie lektora
  Agata
  lektor angielskiego

Dlaczego rodzice uwielbiają Edoo,
a dzieci nie mogą doczekać się kolejnych zajęć?

Sami Ci powiedzą:

Zapewnij dziecku dobry start

Już teraz zarezerwuj darmową lekcję próbną i obserwuj,
jak Twoje dziecko uczy się z radością!

  Umów bezpłatną lekcję próbną

  Najczęstsze pytania i odpowiedzi

  Lekcje:

  Tak.
  Rekomendujemy rozpocząć przygotowanie rok wcześniej, ale staramy się pomóc na każdym etapie.
  Jest to zależne od rodzaju kursu i wieku kursanta. Zwykle nie używamy kamery podczas zajęć dla dorosłych.
  Plan miesięczny trwa cztery tygodnie, bez dłuższego okresu zobowiązania, natomiast plan regularny zakłada naukę na okres 12 miesięcy.
  Tak, na każdym poziomie zaawansowania.
  Możesz wybrać plan elastyczny i dopasować terminy do siebie.
  Z zajęć z native speakerem można skorzystać od 7. roku życia.
  Lekcje dla dorosłych trwają od 45 do 90 minut, dla dzieci i młodzieży 25*,40*, 45, 60 minut. *lekcje 25 i 40 min dotyczą kursu z języka angielskiego.
  Tak.
  Tyle, ile potrzeba! Lekcje w Edoo są dostosowane do Twoich możliwości. Lektor nie będzie porównywać Cię z innymi uczniami. Indywidualne lekcje pozwalają na komfort pracy we własnym tempie. Szybkość nauki zależeć więc będzie od intensywności kursu i od tego, jak będziesz pracować poza zajęciami.
  Tak. Po uzgodnieniu szczegółów z Biurem Obsługi Klienta możesz zawiesić kurs na maksymalnie 60 dni. Jeżeli masz szczególną sytuację, daj znać. Staramy się podchodzić do każdego przypadku indywidualnie.
  Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 23:00. Dodatkowo mamy do dyspozycji pewną pulę godzin w soboty i w niedziele.
  Tak. Jeśli dotychczasowe terminy Ci nie odpowiadają, wystarczy, że skontaktujesz się z BOK.
  Tak. Po to właśnie jesteśmy! Zapytaj proszę Biuro Obsługi Klienta o szczegóły.

  Płatności:

  Tak. Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, aby ustalić szczegóły tel.: +48 12 312 5326, biuro@edoo.pl
  Tak.
  Zapłaty należy dokonać przed rozpoczęciem zajęć.
  Tak. O szczegóły zapytaj wcześniej nasze Biuro Obsługi Klienta.

  Zapisy:

  Na zajęcia z języka angielskiego zapraszamy od 5. roku życia, z pozostałych języków od 7. roku życia.
  Nie, lekcja próbna do niczego Cię nie zobowiązuje. Po zakończeniu lekcji skontaktujemy się z Tobą w terminie, który uzgodnisz z lektorem i wtedy podejmiesz decyzję o zapisie na kurs.
  Lekcja próbna ma na celu poznanie Twoich oczekiwań względem kursu, co pozwoli na przygotowanie indywidualnego planu nauki.
  Nasze standardy w tym zakresie są wysokie. Lektorzy Edoo ukończyli studia językowe z tytułem magistra, posiadają minimum kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu, a przekazywanie wiedzy traktują z pasją. Więcej o naszych lektorach możesz dowiedzieć się w sekcji Lektorzy

  Techniczne:

  Aby sprawdzić jakość dźwięku, zadzwoń na „echo123” używając programu Skype lub wybierz z listy kontaktów Skype „Rozmowę testową Skype”. Ta bezpłatna usługa umożliwi Ci nagranie krótkiej wiadomości, którą następnie będziesz mógł odsłuchać.
  Nie, ale zdecydowanie zalecamy użycie słuchawek z mikrofonem. Osiągnięta dzięki temu lepsza jakość dźwięku przełoży się na większy komfort pracy podczas zajęć.
  Tak.
  Jakość dźwięku na zajęciach jest bardzo ważna, ponieważ wpływa na komfort pracy Twój i Twojego lektora. Skorzystaj z przewodnika Jak zapewnić dobrą jakość dźwięku.
  Czy informacje o kursie były dla Ciebie pomocne?
  Liczba głosów: 8 Ocena: 3.4/5

  Dlaczego warto zapisać dziecko na kurs angielskiego online?

  Angielski to język obowiązkowy w polskich szkołach. Co za tym idzie, uczą się go wszystkie dzieci, już od pierwszych dni swojej edukacji. Nie ma w tym nic dziwnego. Angielski jest najbardziej znanym, a przez to też najbardziej uniwersalnym językiem na świecie. Jego znajomość otwiera dziecku drogę do lepszej przyszłości. Jednak program nauczania języka angielskiego w szkole nie we wszystkich aspektach jest optymalny. Również jakość lekcji może pozostawiać wiele do życzenia. Co można zrobić z tym faktem? Zapisanie dziecka na nasz kurs angielskiego online to najlepszy sposób, aby bez wychodzenia z domu, pomóc mu przełamać barierę językową. Z naszymi lektorami Twoja pociecha szybko nauczy się nowych zagadnień – nawet tych najtrudniejszych.

  Angielski dla dzieci online – inwestycja w przyszłość

  W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez znajomości języka angielskiego. Jest niezbędny nie tylko w szkole, ale także podczas dalekich podróży, w zdobywaniu zagranicznych kontaktów, a – w późniejszym czasie -w  pracy. Jeśli więc chcesz zainwestować w przyszłość swojej pociechy i otworzyć jej drogę do poszerzania własnych horyzontów, kurs angielskiego dla dzieci online okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Dlaczego? U nas plan lekcji jest doskonale przemyślany i dopasowany do potrzeb każdego dziecka. Jesteśmy nie tylko elastyczni czasowo, ale także dostosowujemy tematy do umiejętności, wieku oraz preferencji ucznia. Dzięki temu nawet nasi najmłodsi kursanci mogą uczyć się dokładnie tego, co chcą. Nie ograniczamy się do zagadnień zawartych w programie nauczania. Właśnie dlatego nauka języka obcego z nami przynosi zawsze zadowalające efekty.

  Program nauczania dostosowany do wieku

  Twoja pociecha ma 4 lata? 6? A może 9? Na Edoo znajdziesz ofertę kursów dla dzieci online dopasowaną do potrzeb uczniów w różnym wieku. Wiemy, że na każdym etapie rozwoju, dziecko potrzebuje innych metod nauczania. Nasi lektorzy potrafią dopasować tematykę i trudność lekcji zarówno do wieku, jak i do indywidualnych możliwości każdego, młodego kursanta. Nie wywieramy presji, ani nie ograniczamy zdolności Twojego dziecka. Staramy się, aby każda pociecha mogła wynieść z kursu jak najwięcej pożytecznych informacji oraz umiejętności, które przydadzą się jej na dalszych etapach edukacji oraz życia. Prowadzimy zajęcia zarówno dla najmłodszych dzieci, mogły dobrze przygotować się na czekające ich w szkole zadania, a przede wszystkim bez stresu przełamać barierę językową. Oferujemy także lekcje dla nieco starszych pociech – pomagamy nadgonić program nauczania, ale także realizujemy wspólnie bardziej zaawansowane tematy. 

  Empatyczni i sympatyczni lektorzy

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno wzbudzić zaufanie i zainteresowanie w najmłodszych kursantach. Wiemy też, że niełatwym zadaniem jest zmotywowanie dziecka do systematycznej nauki. Właśnie z tego względu nasze kursy angielskiego dla dzieci online prowadzą wyłącznie lektorzy, którzy mają znakomite podejście do najmłodszych kursantów. Co to oznacza w praktyce? Współpracujemy z empatycznymi osobami, które poza znajomością języka angielskiego, potrafią również doskonale porozumieć się z dzieckiem i wczuć w jego potrzeby. Dzięki temu nasze lekcje są nie tylko merytoryczne, ale także przebiegają w sympatycznej atmosferze. Dokładamy wszelkich starań, aby zaangażować każdego młodego kursanta w przebieg zajęć, jednak nie wywołujemy nacisku. Rozumiemy, że każde dziecko ma swój własny świat i swoje potrzeby, dlatego dopasujemy lekcje do każdego z nich. Niezależnie od tego, czy Twoja pociecha jest żywiołowym rozrabiaką czy cichym i nieśmiałym myślicielem, na pewno doskonale odnajdzie się na naszych zajęciach języka angielskiego online!

  Rozmowy z native speakerem od najmłodszych lat

  Zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha przełamała barierę językową w jak najmłodszym wieku? Potrafiła bez żadnych oporów porozumiewać się po angielsku? Zajęcia indywidualne z native speakerem to najlepsze rozwiązanie, aby zachęcić dziecko do rozmów w obcym języku. Obawiasz się, że Twoja pociecha nie jest jeszcze na to gotowa? Możesz rozpocząć jej przygodę z językiem angielskim od zajęć z polskojęzycznym lektorem. Dajemy Ci pełną swobodę wyboru. Jednak wszystkie odważniejsze pociechy gorąco zachęcamy do prowadzenia konwersacji z native speakerem. Początki bywają trudne, jednak dzieci bardzo szybko przełamują swoje bariery i już po chwili zaczynają chętnie rozmawiać po angielsku. Takie konwersacje z reguły są najważniejszym przełomem w edukacji językowej. Dlaczego? Rozmowy z osobą, która posługuje się językiem angielskim od zawsze, rozwijają nie tylko umiejętność mówienia, ale także słuchania oraz pozwalają lepiej zrozumieć kulturę innego kraju.

  Indywidualne podejście do każdego dziecka

  Nasz kurs języka angielskiego online dla dzieci wyróżnia się przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Co to oznacza w praktyce? Każde dziecko na naszych zajęciach będzie czuć się swobodnie. Dostosujemy plan lekcji do jego wieku, możliwości, umiejętności, a nawet zainteresowań. Wszystko po to, aby zajęcia z nami były naprawdę ciekawe i motywowały pociechę do dalszego działania i nauki. Co ważne, nasze lekcje nie trwają zbyt długo. W zależności od wybranego wariantu, Twoje dziecko spędzi na zajęciach 25 lub 40 minut. To optymalny przedział czasowy, w którym mózg młodego człowieka pozostaje najbardziej skupiony. Stawiamy na jakość, a nie na ilość, ponieważ wiemy, że nauka jest najbardziej efektywna wtedy, gdy dziecko angażuje się w lekcje i jest nimi szczerze zainteresowane. Co więcej, w naszej ofercie znajdziesz kursy kompleksowe, rozwijające wszystkie umiejętności językowe jednocześnie oraz takie, które skupiają się na konkretnej z nich – na przykład mówieniu.

  Angielski dla dzieci przez internet – najwygodniejsza forma nauki

  Dlaczego warto wybrać kurs języka angielskiego dla dziecka online? Ponieważ jest to przede wszystkim dużo wygodniejsza forma nauki, niż lekcje stacjonarne lub standardowe korepetycje. Twoja pociecha może uczyć się angielskiego bez straty czasu i pieniędzy na dojazdy do szkoły językowej lub korepetytora. Co więcej, wybierając kurs dla dzieci od Edoo, możesz zdecydować się na dogodne godziny zajęć – pracujemy od rana do wieczora. Dzięki temu możliwe jest pogodzenie lekcji dodatkowych z angielskiego z innymi obowiązkami i zainteresowaniami Twojej pociechy. To jednak nie wszystko. Angielski dla dzieci online to bardzo komfortowy tryb nauki. Pociechy mogą uczyć się w zaciszu własnego pokoju, w warunkach, w których czują się najlepiej. Dzięki temu nie muszą aklimatyzować się w nowym miejscu, co dla wielu dzieci jest przecież bardzo stresujące. Również brak bezpośredniego kontaktu z lektorem może być bardzo sprzyjający w przypadku pociech, które z natury są nieśmiałe. Tak wygodny tryb nauczania pozwala dziecku skupić się wyłącznie na nauce języka angielskiego.

  Praktycznie i przyjemne przykłady

  Nawet dorośli nie lubią nadmiaru teorii. Co dopiero mówić o dzieciach, które wiecznie szukają przygód i fascynujących ciekawostek. Sztywne, nieżyciowe przykłady i nieprzydatne informacje mogą jedynie zniechęcić młodego kursanta do nabywania nowej wiedzy. My jednak mamy na to sposób. Jaki? Przekazujemy dzieciom wiedzę w sposób lekki i przyjemny. Używamy przykładów i pomocy naukowych przyjaznych dzieciom. Kolorowe podręczniki, wciągające historie, a może przygody ulubionych postaci z filmów animowanych? Gwarantujemy, że na naszym kursie angielskiego dla dzieci Twoja pociecha nie będzie się nudzić. To lekcje, które łatwo zapadają w pamięć, dzięki czemu nauka szybko przynosi zaskakujące rezultaty. Co więcej, w ramach naszego kursu Twoje dziecko otrzyma dostęp do aplikacji na telefon pomagającej w nauce nowych słówek i dostęp do 60 kursów. To skuteczne narzędzie, które może przeistoczyć zabawę smartfonem w coś pożytecznego!

  Kursy przygotowawcze do egzaminu ósmoklasisty

  Twoje dziecko przygotowuje się do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego? Nauka w szkole i w domu może okazać się niewystarczająca do uzyskania naprawdę zadowalających wyników. Kurs języka angielskiego online to najlepszy sposób na to, aby przygotować się do tego ważnego egzaminu. W naszej ofercie znajdziesz lekcje dostosowane specjalnie do potrzeb ósmoklasistów. Powstały one w oparciu o wymagania egzaminacyjne, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie uczyć się dokładnie tego, czego potrzebuje. Nie zbaczamy z drogi i nie poruszamy kwestii nieprzydatnych na egzaminie. Jednocześnie staramy się przekazywać wiedzę w taki sposób, aby przydała się ona nie tylko w dniu testu, ale także na dalszych etapach edukacji i w wielu sytuacjach życiowych. Nasi lektorzy w prosty i klarowny sposób wytłumaczą wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia. Dzięki temu Twoje dziecko podejdzie do egzaminu bez strachu, pewne swojej wiedzy oraz umiejętności. A o wyniki nie będziecie musieli się martwić!

  Kompleksowe wsparcie w edukacji szkolnej

  O tym, że program nauczania w szkole bywa przeładowany, wiemy wszyscy. W ferworze walki o najlepsze stopnie z matematyki czy języka polskiego, często język angielski schodzi na dalszy plan. A przecież wcale nie jest on mniej ważny od innych przedmiotów. Chcesz pomóc swojemu dziecku poprawić wyniki z języka angielskiego? Z nami to żaden problem. Współpracujemy z metodykami szkolnymi, którzy wspierają nas w układaniu zajęć dopasowanych do potrzeb uczniów. Dzięki temu są oni w stanie w szybkim tempie nadgonić program nauczania i utrwalić nabytą już wiedzę. Kurs angielskiego online dla dzieci to kompleksowe wsparcie w edukacji szkolnej. Jednocześnie stanowi on dużo korzystniejsze rozwiązanie, niż standardowe korepetycje. Nad rozwojem umiejętności językowych młodego kursanta będzie czuwać wykwalifikowany lektor, znający doskonale specyfikę programu nauczania obowiązującego w szkole. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko nie tylko zdobędzie pożyteczną wiedzę, ale również poprawi swoje wyniki w nauce.

  Zobacz kurs dedykowany dziecku w określonym wieku: