Angielski dla 5-latka — nauka angielskiego dla dziecka online

Angielski online dla dzieci w wieku 5 lat

Nauka przez zabawę! Na zajęciach Twój pięciolatek osłucha się z językiem i jego fonetyką, co ułatwi mu naukę angielskiego w przyszłości. 

Poprzez zabawę i piosenki pozna podstawowe słówka oraz zwroty. Nie zdziw się, gdy po jakimś czasie zacznie używać ich w domu!

22363927 1 - Angielski dla 5-latka — nauka angielskiego dla dziecka online

Nasze programy

My Disney Stars and Friends

Nauka języka angielskiego w ramach English & more
w wieku przedszkolnym oparta jest o kurs
My Disney Stars and Friends – nowoczesny zestaw
materiałów, który łączy magię bohaterów
i historii Disneya z wieloletnim doświadczeniem
edukacyjnym Pearsona. Współpraca Pearsona
i Disneya i będący jej owocem My Disney Stars
and Friends na pierwszym miejscu stawiają młodego
człowieka – ucznia, odkrywcę, bohatera – i to jego
obecnym i przyszłym potrzebom podporządkowane
są wszystkie elementy kursu.

Poziomy: od A1 do A2 ■ ■ ■ ■ ■ ■

Lektor: polski

Co oferujemy?

100% uwagi dla Twojego dziecka

Lekcje odbywają się indywidualnie, zawsze z tym samym nauczycielem, dzięki czemu Twoje dziecko może czuć się swobodnie i zachować płynność nauki, a tym samym – szybciej osiągać efekty.

Masz wybór: Native speaker lub lektor polskojęzyczny

Większość dzieci już po kilku lekcjach z nauczycielem anglojęzycznym zaczyna mówić, dzięki pełnemu otoczeniu się językiem w trakcie zajęć.
 Ci, którzy wolniej przełamują się,
mogą uczyć się z polskim lektorem.

Program dostosowany do wieku

Nauka dostosowujemy do wieku i możliwości dziecka – wszystkie programy są konsultowane z metodykami szkolnymi.

Praktyka ponad teorię

Zajęcia koncentrują się przede wszystkim na praktycznym aspekcie nauki języka: mówieniu rozumieniu. Nowych słówek i gramatyki uczy się podczas konwersacji, dzięki czemu przyswaja je intuicyjnie.

Wygodna forma online
– bez dojazdów

Dziecko uczestniczy w zajęciach z domu, w komfortowym dla siebie otoczeniu i swobodnej atmosferze, a jednocześnie Ty nie tracisz czasu na dojazdy.

Przemyślany czas trwania lekcji

Lekcje z lektorami anglojęzycznymi trwają 25 lub 40 minut. Przez tyle czasu (w zależności od wieku) dzieci pozostają rzeczywiście skupione i są w stanie efektywnie się uczyć. I tyle właśnie trwają lekcje w Edoo!

Cennik

Plan

8×25

27,50 zł / lekcja

 • Lekcji w miesiącu: 8
 • Czas trwania 1 lekcji:
  25 minut
 • Lektor: ANG

Plan

8×40

40,00 zł / lekcja

 • Lekcji w miesiącu: 8
 • Czas trwania 1 lekcji:
  40 minut
 • Lektor: ANG

Plan

4×25

35,00 zł / lekcja

 • Lekcji w miesiącu: 4
 • Czas trwania 1 lekcji:
  25 minut
 • Lektor: ANG

Plan

4×40

45,00 zł / lekcja

 • Lekcji w miesiącu: 4
 • Czas trwania 1 lekcji:
  40 minut
 • Lektor: ANG

Plan

8×25

37,50 zł / lekcja

 • Lekcji w miesiącu: 8
 • Czas trwania 1 lekcji:
  25 minut
 • Lektor: POL

Plan

8×45

54,00 zł / lekcja

 • Lekcji w miesiącu: 8
 • Czas trwania 1 lekcji:
  45 minut
 • Lektor: POL

Plan

4×25

30,00 zł / lekcja

 • Lekcji w miesiącu: 4
 • Czas trwania 1 lekcji:
  25 minut
 • Lektor: POL

Plan

4×45

59,50 zł / lekcja

 • Lekcji w miesiącu: 4
 • Czas trwania 1 lekcji:
  45 minut
 • Lektor: POL

Plan

8×60

58,12 zł / lekcja

 • Lekcji w miesiącu: 8
 • Czas trwania 1 lekcji:
  60 minut
 • Lektor: POL

Plan

4×60

61,25 zł / lekcja

 • Lekcji w miesiącu: 4
 • Czas trwania 1 lekcji:
  60 minut
 • Lektor: POL

Zapewnij dziecku dobry start

Już teraz zarezerwuj darmową lekcję próbną i obserwuj,
jak Twoje dziecko uczy się z radością!

  Angielski dla 5 latka – dlaczego warto zacząć jak najwcześniej?

  Czy 5 lat to za mało, aby uczyć się angielskiego? Udowadniamy, że wcale tak nie jest! Nasze kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku 5 i 6 lat rozbudzają w pociechach szczere chęci do poszerzania wiedzy i umiejętności. Bez stresu i bez skomplikowanych zagadnień. Rozumiemy potrzeby najmłodszych kursantów, dlatego oferujemy im naukę dostosowaną do ich możliwości. Stawiamy na dobrą zabawę i przyjazną atmosferę, która sprzyja poznawaniu nowych słówek i zwrotów. 5 i 6 lat to najlepszy wiek, aby uczyć się angielskiego. Rozwijający się, młody umysł z łatwością chłonie wszystkie informacje, które przekaże mu wykwalifikowany lektor. Nasze kursy angielskiego online dla dzieci to prawdziwa gratka dla przedszkolaków, które chcą wyprzedzić rówieśników i móc pochwalić się znajomością angielskiego na wyższym poziomie.

  Kurs angielskiego online – co może zyskać Twoje dziecko?

  Podczas trwania kursu chcemy nauczyć Twojego 5-latka jak najwięcej. Skupiamy się głównie na umiejętności mówienia w języku angielskim. Staramy się przy pomocy zabawy poszerzać słownictwo dziecka oraz wpajamy zasady gramatyczne. W ramach nauki oferujemy zajęcia nie tylko z lektorem polskojęzycznym, ale także z native speakerem. Ta możliwość pozwoli Twojemu 5-latkowi dużo lepiej zrozumieć język angielski. Porozumiewanie stanie się dla niego całkiem naturalne. Dzięki temu nauka nawet bardziej skomplikowanych zagadnień będzie przychodzić mu z łatwością. Kurs angielskiego dla 5 latka to ponadto najlepszy sposób na przełamanie bariery językowej już w początkowych etapach edukacji. Twoja pociecha nie będzie odczuwać strachu przed mówieniem po angielsku, jeśli będzie do niego przyzwyczajona od najmłodszych lat.

  Indywidualne podejście i przyjazna atmosfera

  Zdajemy sobie sprawę, że każdy przedszkolak potrzebuje indywidualnego podejścia do nauki. Jedni wolą angażujące zabawy, inni z kolei chętnie słuchają anglojęzycznych piosenek. Staramy się sprostać potrzebom każdej pociechy i nie wywieramy żadnej niepotrzebnej presji, a jedynie motywujemy do działania. Nasze lekcje angielskiego dla 5 latka oparliśmy o kurs My Disney Stars and Friends – nowoczesny zestaw materiałów dydaktycznych. Historie kultowych bohaterów filmów Disneya pomagają dziecku w prosty i przystępny sposób uczyć się nowych słówek i zagadnień. To jednak nie wszystko! Zapewnimy Twojemu dziecku przyjazną atmosferę, pełną dobrej zabawy. Nasi lektorzy mają znakomite podejście do najmłodszych kursantów. Możesz mieć pewność, że Twoje dziecko w czasie lekcji będzie czuć się swobodnie. Staramy się zachęcać najmłodszych do nauki angielskiego i pokazywać, że może być ona łatwa i przyjemna. Lekcje w ramach naszego kursu dla 5 latków nie trwają dłużej, niż 40 minut. To optymalny czas, w którym dziecko może przyswoić wiedzę w pełnym skupieniu, bez uczucia znudzenia lub zmęczenia. Stawiamy na efektywną, regularną naukę poprzez zabawę i angażujące zadania.

  Kurs angielskiego online – najwygodniejsza forma nauki dla 5 latka

  Oferujemy lekcje angielskiego dla 5 latka w najwygodniejszej formie – online, bez wychodzenia z domu. Nie stracisz czasu i pieniędzy na dojazdy, a Twoja pociecha będzie mogła uczyć się z dowolnego miejsca, o dowolnej porze i w komfortowych dla siebie warunkach. Pamiętaj, że wygoda i samopoczucie Twojego dziecka jest bardzo ważne. Poznawanie nowych miejsc i osób bywa stresujące w tak młodym wieku. Forma zajęć online pozwala na prostą komunikację, bez bezpośredniego kontaktu. Dzięki temu dziecko dużo łatwiej otwiera się przed lektorem, a kurs języka szybko przynosi zadowalające efekty. Nauka języka angielskiego dla 5 latka nigdy nie powinna być źródłem stresu. To jednak nie wszystko! Kurs angielskiego dla dzieci online jest także rozwiązaniem atrakcyjnym cenowo. Za naukę dla 5-latka nie zapłacisz więcej, niż za prywatne korepetycje. Co więcej, na Edoo rozłożymy Twoją płatność na dogodne raty. Dzięki temu rozwiązaniu dużo mniej odczujesz koszty nauki języka angielskiego dla Twojego dziecka.

  Zobacz również pozostałe kursy angielskiego dla dzieci: